Slovan s ďalšou prehrou, Minsk otočil zápas v závere

V komornej atmosfére sa od úvodu stretnutia hralo bez výraznejších šancí. Slvoan v 8.minúte bleskovo využil presilovku, keď sa pred bránou presadil Rau. Domáci svoju presilovku nevyužili. V závere tretiny  zaznamenal Rau druhý gól, ten pre Baileyho bránenie hre brankárovi napokon neplatil. V v posledných sekundách prvej časti sa pred Štěpánkom objavil Bloom, ale skóre sa nemenilo. V druhej časti bol Minsk nebezpečnejším mužstvom. Pri presilovke domácich unikol Sukeľ s Lamperom, druhý menovaný v čistej šanci neuspel. Štěpánek na druhej strane dobre zasiahol proti Kosticynovi. Slovan odpovedal Chipchurom, ktorý stroskotal na Enrothovi. Keď Slovan svoje pološance v zápase nepremenil prišiel za jeho pasivitu zákonitý trest. Po nedorozumení v obrane Lisovec vyrovanal. O pár minút Pulkkinen otočil zápas v prospech domácich. Tí sa ubránili aj pri hre Slovana bez brankára.

HC Dynamo Minsk – HC Slovan Bratislava 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)

Góly:  47. Lisovec (Blum, Kovyršin), 53. Pulkkinen (Q. Howden, Wiercioch) –8. Rau (Řepík, Taffe)

HC Dynamo Minsk: Enroth – Wiercioch, Chenkel, Blum, Lisovec, Jevenko, Osipov, Gotovec – A. Kosticyn, Tereščenko, S. Kosticyn – Booth, Pulkkinen, Howden – Pavlovič, Kogalev, Kovyršin – Drozdov, Litvinov, Kitarov – Volkov

HC Slovan Bratislava: Štěpánek – Gélinas, Sersen, Klok, Grman, Jánošík, Meszároš, Švarný – Řepík, Taffe, Červený – Bailey, Sukeľ, Jeglič – Lamper, Hrnka, Sloboda – Baranov, Chipchura, Rau

Rozhodovali: Vasiliev, Kočetov – Antonov, Šadrin. Vylúčenia 2:4 Presilovky 0:1 Oslabenia: 0:0