Slovan zostane pokope, v hre je možno iba jeden odchod

By  |  0 Komentárov


V stredu o polnoci skončil prestupový termín, kedy sa hráči Slovana mohli presunúť v rámci slovenskej či českej extraligy. Záujem o „belasých“ bol na rôznych frontoch, pred koncom uzávierky zmenili dres Michal Řepík a Tomáš Voráček (obaja Sparta Praha), Juraj Mikúš (HC Litvínov), už skôr sa do švajčiarskeho Langnau pobral Cam Barker.

Pred koncom prestupovej horúčky sa hovorilo o tom, že do Tipsport Ligy by mali ísť hráči ako Bačik, Sádecký, Hecl, Réway, Skalický, Meszároš a ďalší. Napokon však káder Slovana zostane pokope. Do konca sezóny zostávajú ešte dva zápasy a tie by mal odohrať ten káder, aký má momentálne tréner Eduard Zankovec k dispozícii. Prestupovať v rámci Európy sa môže ešte aj neskôr vo Švajčiarsku, či Fínsku, je preto možné, že ešte niekto predsa len odíde. Záujem klubov je predovšetkým o Zacha Boychuka.

Pomoc hráčov Slovana extraligovým klubom je však bezpredmetná. Ak by niekto z nich nastúpil počas olympijskej prestávky za iný klub, nemohol by byť Slovanu k dispozícii na posledné dva zápasy sezóny. A na tie klub počíta aj so všetkými hráčmi. Takže podobný scenár, aký sa udial v závere vlaňajšej sezóny, keď na záverečný zápas prišiel Medveščak Záhreb s dvanástimi hráčmi, sa opakovať nebude.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár