Staré Tehelné pole ožije spomienkou na generáciu Petra Dubovského

Symbolicky v nedeľu 3. mája o 16:30 sa na starom Tehelnom poli uskutoční virtuálny zápas medzi domácim Slovanom Bratislava a pražskou Slaviou Praha, na ktorý si môže zakúpiť vstupenky každý slovanista, čím podporí klub i zdravotníkov v boji proti koronavírusu! V čase sa prenesieme do októbra 1991, keď sa belasí snažili prelomiť dlhoročné čakanie na federálny titul. ŠK Slovan exkluzívne vlastní video-záznam z tohto stretnutia, ktorý s výnimkou dobového priameho prenosu nebol nikdy neskôr odvysielaný a nedisponuje ním žiadna televízia. Kompletný video-záznam z tohto pamätného duelu odvysielame v nedeľu 3. mája o 16:30 na našom oficiálnom YouTube.

Pandémia koronavírusu sa výrazne dotkla aj tých, ktorí majú belasé srdcia. Klub sa dostáva do čoraz vážnejšej ekonomickej situácie, keďže výdavky sú prakticky totožné ako počas bežnej sezóny, no príjmy klesli takmer na nulu. Fanúšikovia zase prišli o zápasy a nadšenie z futbalu.

„Zaregistrovali sme iniciatívu fanúšikovských zoskupení, ktoré sa vyjadrili, že v prípade predčasného ukončenia sezóny by nemali záujem o vrátanie peňazí za permanentky, aby pomohli klubu. Vážime si, že naši priaznivci vnímajú aktuálnu situáciu a chcú Slovanu podať pomocnú ruku. Aj preto sme sa rozhodli zorganizovať virtuálny zápas a chceme sa pokúsiť spoločne ešte raz vypredať staré Tehelné pole. Fanúšikom ponúkneme doteraz nedostupný záznam z pamätného zápasu so Slaviou a pripravujeme ďalšie sprievodné aktivity, aby sme im aj v čase, keď sa nehrá súťaž, poskytli radosť z futbalu. Naši priaznivci majú príležitosť zakúpiť si vstupenky, čím priamo pomôžu svojmu klubu a taktiež zdravotníkom v boji proti koronavírusu. Ako som už spomenul, počas prerušenia ligy prechádzame ťažkým obdobím najmä po ekonomickej stránke a fanúšikovia nám môžu týmto spôsobom veľmi pomôcť. Rovnako považujeme za dôležité pomôcť aj zdravotníkom. Veríme, že naši fanúšikovia ukážu, že im na svojom klube záleží, pomôžu Slovanu i zdravotníkom a aj takto virtuálne zaplnia staré Tehelné pole,“ povedal pre klubový web generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Kúpou vstupenky, ktoré sú už v predaji na ticketmedia.sk, fanúšikovia podporia aj klub. Každý, ktorý si ju zakúpi, získa aj viacero výhod, k dispozícii je 43.000 kusov. 

Kúpou vstupenky podporíte klub, aby prežil a zvládol náročnú situáciu, a taktiež priamo podporíte zdravotníkov, konkrétne ako príspevok na vytvorenie zázemia zdravotníkom v tzv. bielej zóne a na nákup potrebného materiálu pre Kliniku infektológie a geografickej medicíny Univerzitnej nemocnice v Bratislave.

Cenník vstupeniek

KategóriaSektoryCena
StátieDS, CS10 €
Nová tribúnaBT20 €
Stará tribúnaAT30 €
VIPVIP AT100 €

Vstupenky na sú už v predaji od 10 eur on-line na Ticketmedia.sk.

Každý fanúšik, ktorý si zakúpi vstupenku, získa aj viacero výhod, o ktorých si bližšie prečítate TU.

Pridaj komentár