Tesná výhra Slovanistiek nad Cassoviou

BK SOUŽ Cassovia Košice-BK Slovan Bratislava 63:67 (14:13, 13:21, 13:19, 23:14)

Po reprezentačnej prestávke pokračuje extraliga ďalším kolom.  V piatok sa BK Slovan predstavil v Košiciach, kde si zmeral sily s Cassoviou. Zápas bol od prvej minúty vyrovnaný. Domáce po prvej časti viedli o bod. Slovan ešte do polčasu stihol vedenia otočiť vo svoj prospech. Belasé pokračovali v dobrom výkone aj polčasovej prestávke. Navyšovali vedenie v zápase, aby pred poslednou štvrtinou viedli o 13 bodov. Casssovia sa v záverečnej časti snažila o zvrat, Slovan si vedenie postrážil, po výsledku 67:63 si odviezol z Košíc dôležité víťazstvo. Cassoviu porazil druhýkrát v sezóne.  V najbližšom zápase sa Slovan predstaví 5.12. o 18.00 v Dome športu proti Popradu.

Najlepšou strelkyňou na domácej strane bola s 22 bodmi Timková, z družstva Slovnana sa najviac darilo so 17 bodmi Marcovej a Slezárikovej