ŠK Slovan Bratislava B – ŠKF Sereď 1:1 (0:0)

ŠK Slovan Bratislava B: Greif – Šefčík, Záhumenský, Gasser, Majerčák, Reisel, Lády, Malý, Gašparovič, Sabo, Matejka.

ŠKF Sereď: Šálka – Mujkoš, Čertík, Tarek, Hutta, Pecho, Loduha, Hulák, Bartoš, Orolín, Čery

Rozhodovali: Ihring – Žákech, Vitko

Diváci289

Slovan B privítal v Sereď, od úvodu bol aktívnejší, čoho dôsledkom bola pekná Šefčíkova strela.Postupne sa hra vyrovnala, aby hosťujúci Hutta nebezpečnou hlavičkou vystrašil Greifa. K otváraciemu gólu mali bližšie mladí Slovanisti, ale diváci v prvom dejstve gól nevideli. V druhom polčase si oba celky vytvorili viacero sľubných šancí. Najprv mohol Sereď poslať do vedenia Hutta i Čery, aby za Slovan odpovedal gólovou strelou Lády.  Hostia o pár minút vyrovnali, keď po Čertíkovom centri hlavou vyrovnal Bartoš. Ten istý hráč mohol strhnúť vedenie na stranu hostí, Sabo na bránkovej čiare Slovan zachránil. Oba celky sa tak rozišli po remíze 1:1. Už v stredu 16.9. sa Slovan predstaví v Novom Meste nad Váhom.