Víťazstvo nad českým majstrom

Belasí si v druhom zápase zmerali sily s Kometou Brno. Do úvodnej šance sa dostal domáci Nahodil, ktorý Čiliaka neprekonal. Odpoveď Slovana prišla v druhej polovici prvej tretiny. Sersenovu bombu od modrej čiary za Langhameroív chrbát poslal Chipchura. O pár minút ponúkol puk Rauovi Červený, Slovan viedol 0:2. Kometa tesne pred koncom prvej časti znížila na 1:2, presadil sa  kapitán Zaťovič. Belasým vyšiel vstup do druhej časti. Sukeľ využil chybu domácej obrany, poslal Slovan opäť do dvojgólového vedenia. Následne brejk dvoch proti jednému nepretavil do gólu Řepík. V polovici zápasu sa podarilo posile Komety Muellerovi znížiť na rozdiel jedného gólu. Slovan dokázal streliť štvrtý gól, svoj druhý v stretnutí zaznamenal Rau, ktorý tečoval Schausovu strelu. V ďalších šanciach neuspeli Liška ani domáci Nahodil. V závere druhej časti Muellerovi pre posunutie brány neuznali gól. Záverečnej tretine v dobrej šanci neuspel Liška. Domáci nevyužili už štvrtú presilovku v zápase.  Slovan si svoju prvú presilovku až v 54. minúte, hoci súpera zamkol v jeho pásme, piaty gól nepridal. Hru Brna bez brankára využil Chipchura.

Oba celky sa dohodli na odohraní päťminútového predĺženia. To gól neprinieslo, Řepík v úniku trafil žrď. Na druhej strane Zaťovičovi nedovolil skórovať Čiliak. Gól v prečíslení dvoch proti jednému nezaznamenal Červený.

Hráči si vyskúšali aj samostatné nájazdy. V nich boli lepší hráči Slovana, ktorí vyhrali sériu 2:1

Za Slovan uspeli Červený a Rau, naopak gól nedali Řepík, Chipchura a Sukeľ.

HC Kometa Brno – HC Slovan Bratislava 2:5 (1:2, 1:2, 0:1)

Góly:  20. Zaťovič (Nahodil, Mueller), 31. Mueller (Nahodil, Plášek) – 12. Chipchura (Sersen, Lunter), 17. Rau (Červený, Řepík), 23. Sukeľ (Sloboda), 33. Rau (Schaus, Řepík),  59. Chipchura

HC Kometa Brno: Langhamer – Kowalczyk, Mikuš, Gulaši, Štencel, Malec, Bartejs, Barinka, Mikyska – Zaťovič, Zohorna, Köhler – Mallet, Nahodil, Mueller – Plášek, Süss, Horký – Dočekal, Mlynář, Kratochvíl

HC Slovan: Čiliak – Klok, Schaus, Červený, Rau, Řepík – Sersen, Jánošík, Lunter, Chipchura, Liška – Meszároš, Grman, Sloboda, Sukeľ, Virta – Švarný, Bačík, Hedera, Šimun, Baranov

Rozhodovali: Skopal, Vrba – Měkýš, Otáhal Vylúčenia  2:5, Presilovky 0:0 Oslabenia  0:0