Výber do prípraviek ŠK Slovan Bratislava

Ak ťa baví futbal, chceš byť novým Vittekom, Makom či Hamšíkom a ak chceš hrať za najúspešnejší futbalový klub na Slovensku, tak neváhaj a príď na výber do prípraviek ŠK Slovan Bratislava.

ŠK Slovan Bratislava organizuje dňa 6. júna 2017 (utorok) od 16.30 h výber nových futbalistov do prípraviek. Výber je určený pre chlapcov narodených v rokoch 2010, 2011 a 2012 a bude sa konať na štadióne Pasienky (hlavné ihrisko). Prines si so sebou športový výstroj (kopačky, tenisky, tričko, trenírky alebo tepláky).

Chlapci absolvujú počas výberu cvičenia zamerané na technickú (jednoduchá práca s loptou – herné činnosti jednotlivca) a fyzickú (koordinácia, obratnosť, rýchlosť) zdatnosť a hru 4 na 4. Po vykonaní daných cvičení oznámime v priebehu najbližších dní rodičom všetkých zúčastnených detí rozhodnutie, kto vo výbere uspel a kto nie.

Výber do prípraviek bude zorganizovaný aj za podpory komunitného a rozvojového partnera klubu Bratislavského samosprávneho kraja.

Kontakt: šéftréner prípraviek Attila Illés, mob.: 0907 558 134, illes@skslovan.com

Všetky dôležité informácie o Akadémii ŠK Slovan Bratislava a práci s mládežou nájdete na stránke Akadémie www.skslovanakademia.com.

Pridaj komentár