V Žiline sa body delili (VIDEO)

MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava 0:0 (0:0)

Žlté karty: Vavro, Paur, Škvarka – de Kamps, Scott

MŠK Žilina: Volešák – Mabouka, Vavro, Králik, Mazáň – Diaz, Pečovský, Škvarka(87. Káčer) – Paur (81. Hlohovský), Haskič, Špalek.

ŠK Slovan : Mucha – Pliatsikas, Saláta, Sekulič, Podaný – Simovič (46. Scott), de Kamps – Zreľák, Crnkič (75. Savičevič), Kubík – Vittek (58. Milinkovič)

Rozhodovali: Glova – Balko, Benko

V úvode zápasu poslal z ľavej strany nebezpečný center Podaný, ten odvrátili domáci na roh. Kubík prízemným centrom nebezpečne ohrozil Volešáka. Žilina držala loptu na svojich kopačkách, ale nebezpečná nebola. Slovan hrozil z brejkov. Hra postrádala presnosť, veľa prihrávok na oboch stranách bolo nepresných. Slovan postupne prebral iniciatívu. Po zákroku Vavra na de Kampsa, mohol byť domáci hráč rád, že videl za svoj zákrok iba žltú kartu. Po polhodine hry sa do šance dostal Škvarka, bránku Slovana minul. Špalek vzápätí strieľal vedľa. Tretia šanca domácich v rade prišla v 36. minute, Mucha bol pozorný.  V závere prvého polčasu zahrávali belasí priamy kop. Kubíkov center skončil vo Volešákových rukách.

Do druhého polčasu Simoviča nahradil Scott. Po neúspšonom rohu belasých pohrozili domáci, Pečovského prihrávku odvrátil Saláta.V 52. minúte Haskič hlavičkoval k tyčke, Mucha si poradil. V druhej šanči domáci útočník minul bránu. V 55. minúte zakončoval Kubík z ofsajdu, gól neplatil. V 60. minúte chyboval Scott, Saláta loptu netrafil, Haskič z piatich metrov trafil len do Muchu. Slovan odpovedal Crnkičovou možnosťou, loptu za Volešáka nepretlačil ani Milinkovič. Po hodine hry de Kamps poslal do brejku Zreľáka, jeho strela iba tesne minula Volešákovu bránu.Hra nabrala spád, útoky sa striedali na oboch stranách. Nebezpečný Maboukov center odvrátil na roh Pliatsikas. Mazáňov pokus Mucha vyrazil na roh. V 80. minúte zahrávali belasí priamy kop, Milinkovičovu strelu Volešák vyrazil na roh. V 87. zahodil Haskič gólovú príležitosť, keď netrafil bránku. V 89. minúte zastavil Haskiča ofsajd, Kubíkovu strelu vyrazil na druhej strane Volešák. V 90. minúte Mucha perfektne zasiahol po Hlohovského priamom kope.

video, zdroj: huste.tv

Pridaj komentár