Žofčák s Halenárom údajne v hľadáčiku tímov z Maďarska

Futbalisti Slovana majú za sebou prvý tréning po zimnej prestávke. Na prvom tréningu privítal tréner Chovanec aj hráčov, ktorí pravdepodobne mužstvo opustia. „Už v priebehu minulého roka sme sa rozprávali o posilách. Chceli by sme vystužiť všetky posty. Pracujeme na tom a ja verím, že v blízkom čase budeme mať jasnejšie. Hovoriť o konkrétnych menách je neprofesionálne a netaktické. Ja mám jasno už aj v tom, kto kabínu opustí. Najprv sa to ale dozvedia oni,“ uviedol český lodivod pre klubový web Slovana.

Podľa generálneho riaditeľa klubu Dušana Tittela už opustili mužstvo Fořt a Josimov, zmluva sa skončila aj Bagayokovi. Bolo by veľkým prekvapením, keby sa ju snažilo vedenie ŠK s obrancom čiernej pleti predĺžiť. Rovnako je na tom aj Milinkovič, ten je však údajne ešte v hre, aj keď momentálne zarezáva na skúške v Boltone.

Nám sa však podarilo získať informáciu, podľa ktorej sú na odchode aj zmluvne zaviazaní hráči Halenár a Žofčák.   Ich kroky by údajne nemali viesť ďaleko. Hovorí sa o Debrecíne a Videotone Székesfehérvár. Druhý menovaný klub dokonca vedie maďarskú najvyššiu súťaž, Debrecín je na štvrtom mieste. Či sú naše informácie založené na pravde sa dozvieme v najbližšom čase.

2 thoughts on “Žofčák s Halenárom údajne v hľadáčiku tímov z Maďarska

 • 7. januára 2015 at 18:46
  Permalink

  Bodaj by sa vaše informácie potvrdili, hentým pánom to „zo srdca“ aby im to vyšlo.

  Súboj o bronz našich mladíkov na MS v Kanade som kukal v istom podniku. Po tom ako dal Koyš do prázdnej pobavil najviac výrok jedného: „Taký Halenár by to j…l do Polusu“ 😀

  • 11. januára 2015 at 12:47
   Permalink

   no vyzera to tak, ze to pravda naozaj je, co ma nesmierne tesi… 😀
   a vraj je na odchode este jeden pan, ale az v lete…nechcem to zakriknut, ale ak to bude pravda, tak si urcite otvorim flasu sektu… 😉

Pridaj komentár