Vzájomná dohoda klubu medzi fanúšikmi

ŠK Slovan informuje všetkých svojich priaznivcov, že na základe spoločného stretnutia a vzájomnej diskusie sa obe strany dohodli na nadviazaní nových korektných vzťahov. Cieľom obojstrannej dohody je spoločne tvoriť silný Slovan!

„Som veľmi rád, že sme našli spoločnú reč a že naštrbené vzťahy sú už minulosťou. Musíme sa pozerať dopredu a ťahať všetci za jeden povraz. Iba tak môžeme spoločne vybudovať silný Slovan, ktorý bude dôstojne reprezentovať nás všetkých, na čele s fanúšikmi. Zároveň sa teším z pozvania na spoločnú diskusiu s fanúšikmi Slovana, ktorá bude súčasťou fanúšikovského halového turnaja,“ informoval o pozitívnom výsledku stretnutia s fanúšikmi pre oficiálny web viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Počas viachodinového stretnutia sa rozoberali rôzne témy, ktorých vyústením sú nasledujúce základné body vzájomnej spolupráce.

1. Zrušenie povinnosti preukazovania sa klubovou kartou pri kúpe vstupenky na vonkajšie zápasy. Klub nebude vyžadovať od fanúšikov osobné údaje nad rámec povinnosti vyplývajúcich zo Zákona o organizovaní verejných športových podujatí
2. Ukončenie aktívneho bojkotu fanúšikovskej  skupiny Ultras Slovan a ďalších fanúšikovských skupín
3. Priama komunikácia medzi lídrami Ultras Slovana a viceprezidentom klubu Ivanom Kmotríkom ml.

Pridaj komentár