Najlepšie športové zážitky s CK SuperFanúšik (FOTO)

Cestovanie za športom sa stáva novodobým fenoménom. Atmosféra, na akú sme zvyknutí iba z televíznych obrazoviek, sa stáva dostupnou aj pre našinca. Desaťtisíce divákov na jednom štadióne, desaťtisíce hlasiviek a vy medzi nimi. Predstava, ktorá sa mení na realitu pár kliknutiami a pozeráte sa Messimu, Ronaldovi, Modričovi a ďalším rovno do očí. Pár metrov od postrannej čiary alebo v „kotli“, kde to vrie a každá sekunda vo vás umocňuje pocit, že to stálo za to. Spolu s naším partnerom CK SuperFanúšik môžete zažiť skvelú športovú kulisu najmä na futbalových a hokejových stretnutiach. Na svoje si prídu aj fanúšikovia F1.  Zadajte do objednávky heslo SlovanPositive a získajte zľavu 20 EUR!

Nezáleží, či cestuje jednotlivec alebo skupina. Či je to fanúšik mieriaci povzbudiť „svojich“ alebo biznis klient, ktorý si spestril obchodné rokovanie futbalom či hokejom. Nadštandardný servis je garantovaný. Spolu so stopercentnou garanciou vstupeniek, nakoľko v tomto sektore sú dôležité najmä skúsenosti a spolupráca priamo s klubmi, ktoré dodávajú vstupenky pre všetkých „superfanúšikov“.  Individuálny prístup, mnohoročné skúsenosti, výborné ceny, 100% garancia vstupeniek a nikdy nekončiaca starostlivosť o zákazníka. To sú hlavne tromfy CK SuperFanúšik, toto všetko potvrdili spokojní zákazníci, ktorí absolvovali zájazd s touto športovou cestovnou kanceláriou Prečítajte si recenzie na facebooku alebo na webe .

„Hoďte vaše starosti na naše plecia“ – tak by sa dalo jednoducho popísať akési motto CK SuperFanúšik.  Jediné, čo vám chlapci z cestovky negarantujú, je výsledok.

https://www.facebook.com/superfanusik/posts/642143212630307
Fotogaléria od spokojných klientov

[Best_Wordpress_Gallery id=“150″ gal_title=“superfanusik“]

Pridaj komentár