Belasí s pohodlným víťazstvom

Slovan do odvety vstúpil útočne. Čavrič z brejku neuspel, Slovan kopal roh. O pár minút po spolupráci Holmana s Mohom, druhým menovaný trafil žrď. Úvodný gól prišiel v 14.minúte, Apau poslal center na Mohu, jeho hlavičku dorazil Šporar. O desať minút ten istý hráč presnou strelou k žrdi zvýšil na dva nula. Po polholdine hry prišla priamočiara akcia belasých, Šporar pekne poslal do šance Mohu, ktorý sa nemýlil. Krátko pred koncom prvého polčasu Čavričovu bombu vytlačil Mitu na roh.

V úvode druhého polčasu musel dvakrát zasahovať Šulla, ktorý zneškodnil dve pološance hostí. Slovan odpovedal strelou z poza pokutového územia, ktorou striedajúci Cmiljanič prekonal brankára Mitu. Slovan zápas kontroloval, umnou hrou si udržiaval pohodlný náskok. Belasým vyšla akcia po pravom krídle, kde sa uvolnil striedajúci Dražič, ktorý poslal do šance Moha. Ten peknou strelou obstrelil brankára súpera. ŠK Slovan si po celkovom skóre 9:2 zabezepečil postup do ďalšieho kola.

ŠK Slovan Bratislava – FC Milsami Orhei 5:0 (3:0)

Góly: 14. a 25. Šporar, 33. a 76.Moha, 52.Cmiljanič

Žlté karty:  Rusnac, S.Platica, M.Platica

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Suchockij, Božikov, Bajrič, Apau – Nono (59. Savičevič) – Holman, Rabiu – Moha, Šporar (Dražič), Čavrič (47. Cmiljanič)

FC Milsami Orhei: Mitu – Bolohan, Bogdan (54.S.Platica), Craciun, Graur – Rusnac, Cojocari – Rata, Platica M., Antoniuc (81.Ibrean) – Surdu (34.Bugaev)

Rozhodovali: Kajtazovic – Žunič, Vidali (všetci Slovinci)