Derby s Trnavou okrem fanzóny spestrí koncert Zóny A!

Blíži sa 138. derby najväčších rivalov. V nedeľu 19. novembra o 14.00 h zvedú ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava boj o dôležité ligové body i prestíž. Pre fanúšikov sme pripravili sprievodné aktivity k tomuto výnimočnému zápasu. Fanshop bude otvorený v deň zápasu od 12.00.

Billboardy

Blížiace sa derby pripomína už viac ako týždeň 54 billboardov v Bratislave, či ďalších mestách ako nárpríklad Malackách, Martine, Topoľčanoch a v Trnave, na ktorých sa striedajú štyria futbalisti Slovana Dominik Greif, David Holman, Jakub Mareš a Róbert Vittek zoči-voči protihráčom Martinovi Vantrubovi, Jánovi Vlaskovi, Marvinovi Eghovi a Borisovi Godálovi. Rovnako bolo rozmiestnených 50 citylightov a v TV bude odvysielaných 30 reklamných spotov. Pripravili sme vizuály, ktoré by mali charakterizovať určitý boj a pripomínať boxerský duel. Kampaň bola zostavená z nosnej myšlienky boja na ihrisku, kde si hráči nič nedarujú. Chceli by sme sa touto cestou poďakovať aj klubu Spartak Trnava, nakoľko nám výrazne pomohli tým, že spravili fotenie svojich hráčov. Veríme, že naša aktivita, ktorú môžu fanúšikovia spozorovať po celej Bratislave, rovnako ako aj v rôznych médiách či na sociálnych sieťach, priláka čo najväčší počet ľudí na tribúny, hovorí  pre klubový web marketingový riaditeľ ŠK Slovan Tomáš Straka.

Fanzóna

Pri hlavnom vstupe na štadión sa bude nachádzať fanzóna, ktorú otvoríme už dve hodiny pred úvodným výkopom. Vo veľkokapacitnom stane (35 x 15 metrov) nájdu fanúšikovia všetko na jednom mieste. Keďže zápas sa hrá krátko po obede, bude pripravený aj nedeľný obed – chutný divinový guláš, ktorý zasýti i zahreje. Podávať sa bude aj teplý čaj, pivo a kofola. „K dispozícii bude množstvo aktivít pre deti i dospelých počnúc turnajom vo FUTBOX-e, bude sa dať zahrať stolný futbal, organizujú sa súťaže v tipovaní. , prezradil Straka . Riadiaci orgán najvyššej súťaže Únia ligových klubov zase na polčasovú prestávku pripravuje súťaž o 20-tisícovú strelu.

Koncert Zóny A

Pred zápasom je pre fanúšikov pripravený jedinečný koncert legendárnej bratislavskej hudobnej skupiny Zóna A. Starší slovanisti určite vedia, že basgitarista skupiny Peter „Ozi“ Hurtig je jednou z výrazných postáv fanúšikovských zoskupení z deväťdesiatych rokov. Zóna A zahrá vo fanzóne svoje známe hity a my pevne veríme, že pred zápasom navodí dobrú atmosféru. Začiatok koncertu je naplánovaný na 12.45 h.

Po koncerte sa s členmi Zóny A môžete odfotiť na pamiatku vo fotokútiku.

 Prekvapenie

Počas týždňa sa môžete tešiť na ďalšie zaujímavé marketingové aktivity súvisiace s derby zápasom. Pre všetkých fanúšikov Slovana pripravujeme aj súťaž o výnimočnú cenu. Pre viac informácií sledujte oficiálne komunikačné kanály klubu.

Foto: Namestovo.info

Pridaj komentár