Belasí v dvojzápase so Skalicou stopercentní

Juniori Slovana odohrali počas víkendu dva zápasy so Záhorákmi zo Skalice. V sobotu na domácom ľade uspeli pomerom 5:4. V nedeľu na ľade Skaličanov zvíťazili presvedčivo 6:0

HC Slovan Bratislava – MHKM Skalica  5:4 (3:2, 1:2, 1:0)

Góly: 2. Vidovič (Šimonič, Kratochvíla), 9. Krajč (Škoda), 11.Halama (Vitek, Danišovský), 40. Kratochvíla (Fereta, Vidovič), 43.Mihňák (Halama, Vidovič)  – 8. Kuna (Mrava, Okoličány), 14. Turanský (Mrava), 29 Ivičič (Kotzman, Mrava), 31. Rezek (Melichárek).

Diváci v Aréne Ondreja Nepelu sledovali stretnutie bohaté na góly. Už v prvej tretiny padlo päť presných zásahov. Do vedenia poslal Slovan obranca Vidovič, ktorý si v stretnutí pripísal okrem gólu aj dve prihrávky.  Hostia stihili na gól odpovedať, no Slovanisti strhli vedenie po prvej časti na svoju stranu. V druhej tretine sa podarilo Záhorákom vyrovnať, aby misky váh na svoju stranu v úvode tretej časti priklonil z presilovky na stranu Slovana Mihňák.

MHKM Skalica – HC Slovan Bratislava  0:6 (0:2, 0:2, 0:2)

Góly : 14. Krajč (Vitek), 17. Fabián (Jaško), 32. Jaško (Danišovský, Vidovič), 40. Vidovič (Halama, Danišovský), 43. Kratochvíla (Vidovič, Krajč), 58. Trnavský (Alekssev)

Na Záhorí videli šesť gólov. Všetky puky však skončili za domácim brankárom Košútom, Slovanista Juríček si udržal čisté konto. Slovan sa dostal po Krajčovom góle do vedenia, ktoré v závere tretiny navýšil. Podobne ako v sobotu, aj v nedeľu si tri body (1+2)  v zápase pripísal Vidovič, ktorý si behom víkendu obohatil osobné štatistky o šesť bodov (2+4). Najbližšie sa Slovan predstaví v sobotu 5.12 vo Zvolene,