Belasí zdolali Nitru, rozhodol Šporar

Slovan mal od úvodu loptu na svojich kopačách, prvý Šípoša vyskúšal Čavrič. Slovan si síce príložitosti tvoril, ale jeho hráči sa ponúkali. Po polhodine mohol skóre otvoriť Sekulič. V 37. minúte na ľavej strane zakombinoval Moha s Holmanom, ktorý krížnou prihrávkou našiel voľného Šporara, ktorý si otvoril strelecký účet v Slovane. O pár minút Kuník zachránil pred Rabium, ktorému zabránil k druhému gólu.

Obraz hry sa nezmenil ani po zmene strán. Rabiu vyskúšal prízemnou strelou Šípoša. Hra však stratila spád. V 71. minúte sa do možnosti dostal Kotrík, ktorý netrafil v dobrej možnosti bránu. Dvanásť minúte pred koncom centroval Rundič, na Šporarovu hlavičku zareagoval Šípoš. Na druhej strane sa do šance dostával Militosjan. V závere zápasu trafil Holman brvno. Slovan si svoje vedenie postrážil, získal tak potrebné tri body.

FC Nitra – ŠK Slovan Bratislava 0:1 (0:1)

Góly: 37. Šporar

Žlté karty: Vencl – De Kamps, Bajrič

FC Nitra: : Šípoš – Kuník, Križan, Niba, Vencl – Šimončič, Kóňa, Charizopulos – Valenta (53. Militosjan), Steinhübel (61. Guláš) – Kotrík.

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Sekulić, Rundič, Bajrić, Božikov – Holman, de Kamps, Rabiu (81. Nono) – Moha, Šporar (88. Vittek), Čavrić (73. Hološko).

Rozhodca: Chrmura – Chládek, Hrmo

Pridaj komentár