Cieľom play-off, Murley v Slovane skončil

Pred začiatkom novej sezóny usporiadal HC Slovan pravidelnú tlačovú besedu, na ktorej sa za klub zúčastnili generálny manažér Maroš Krajči, marketingový riaditeľ Milan Vajda, tréner Miloš Říha a kapitán Tomáš Surový.

V úvode tlačovej konferencie sa Maroš Krajči poďakoval hráčom za minulú sezónu, a vyjadril potešenie, že Slovan bude hrať KHL aj v sezóne 2015/16. Informoval o pozitívnom duchu, ktorý momentálne panuje aj čo sa týka financií. Slovanu by sa problémy, aké panovali v minulom roku mali vyhnúť. Ciele sú podľa neho jasné, je ním postup do play-off. Krajči si myslí, že sa rozhodne v posledných zápasoch. Čo sa týka posíl, manažment bude sledovať kempy NHL, kde sa môžu potencionálni hráči pre klub objaviť.

Permanentky sú ešte v predaji, zatiaľ je predaných 91% z nich, v porovnaní z vlaňajškom. Milan Vajda ďalej informoval o novinkách a produktoch, ktoré sme vám už pred časom priniesli v samostatnom článku. Slovan chce zachovať na svojich zápasoch rodinnú atmosféru, aj v tejto sezóne očakáva veľa návštev na svojich zápasoch, ktoré budú tvoriť rodiny s deťmi. Okrem toho marketingový riaditeľ informoval o pripravovanom novom webe, ktorý klub chystá, novinkou je aj prvá mobilná aplikácia HC Slovan, ktorá prichádza na trh.

Tréner Říha sa vyjadril k príprave, podľa neho bolo najdôležitejšie pripraviť hráčov najmä psychicky, keďže vlaňajšia sezóna bola náročná. Český kormidelník na rozdiel od Maroša Krajčiho nechce hovoriť o cieľoch, dôležité pre neho bude, aby sa každý hráč mohol fanúšikom pozrieť po zápase do očí a povedať, že dal do hry všetko.

Prvú otázka na generálneho manažéra smerovala na Matta Murleyho, Maroš Krajči potvrdil, že sa s americkým útočníkom dohodli na ukončení spolupráce. Kanadskí brankári sú podľa trénera vyrovnaní a podľa všetkého sa budú striedať. Záležať bude od viacerých faktorov. Od formy, súpera i momentálneho rozpoloženia. „Na brankárskom poste sme určite silnejší, ako vlani,“ dodal Krajči. Říha ho doplnil vyhlásením: „My už vieme kto nastúpi v stredu, nechajte sa prekvapiť.“ 

S kapitánom Tomášom Surovým vám prinesieme samostatný materiál.

4 thoughts on “Cieľom play-off, Murley v Slovane skončil

 • 24. augusta 2015 at 14:01
  Permalink

  „Slovan chce zachovať na svojich zápasoch rodinnú atmosféru, aj v tejto sezóne očakáva veľa návštev na svojich zápasoch, ktoré budú tvoriť rodiny s deťmi.“ Jasné, rodičia budú ťahať decká na zápasy od pol ôsmej do cca desiatej a potom sa ešte trepať domov. Alebo budú chodiť len na tie víkendové?

   • 24. augusta 2015 at 18:43
    Permalink

    Neštvi ma, dobre vieš, že nehovorím o mojich deckách, ja na to nemám sponzora. A ten jeden – dva zápasy, na ktoré možno pôjdeme, decko vydrží. 😛 A druhé decko môže na hokej túto sezónu asi zabudnúť.

    • 24. augusta 2015 at 19:39
     Permalink

     Ale veď nejde o peniaze, ale o ten čas. A Milan nemyslel asi deti školopovinné, resp. teda také, čo sú na prvom stupni. A navyše, projekt škola ide na Slovan bude aj tento rok, tam už je to také kadejaké, nie každý rodič asi to svoje pustí.

Pridaj komentár