Ďalšie zaváhanie HBT

26.kolo ZHbL

HKLM Petržalka – HBT Slovan Bratislava 5:3 (0:0,2:0,3:3)

Góly: Rzavský 2, Zelenák

SLOVAN: Brečka – Bouhaddane, Gorek-Hromek, Jančovič – Maňko, Stopiak – Nemec, Rzavský, Guba-Zelenák, Baláž, Lovaš – Post, Jankovič, Cvengroš – Habšuda.

V 26. kole mali hokejbalisti za súpera petržalský klub HKL-M. S týmto súperom sa na jeseň potrápili, keď ho zdolali až po predĺžení, tentokrát bola pilulka ešte horkejšia. O všetkom rozhodla druhá tretina, kedy si domáci vytvorili dvojgólpový náskok. Ten sa napokon ukázal ako rozhodujúci a v tretej tretine belasí nedokázali toto manko zmazať. Po zápase ťažko niesol prehru najmä tréner Drobný. Po dvoch výhrach minulý týždeň si tak pred play-off, do ktorého zostávajú ešte štyri kolá, nedokázali hráči Slovana udržať štvrtú priečku v tabuľke a klesli na piatu.

Michal DROBNÝ (tréner): „V predohrávanom stretnutí sme sa presvedčili že vôla po vítazstve je veľmi silný motivátor. Vedeli sme že sa na nás súper hotuje aj sme sa nato pripravili žial náš dvojtretinový bezduchý výkon nás pripravil o viťazstvo v tomto zápase, súper to využil a zázrak bol na svete. Dnešnú prehru beriem na seba a s najvačšou pravdepodobnosťou to bol môj posledný zápas na lavičke Slovana.“

Pridaj komentár