Hokejbalisti sú po šiestich kolách bez prehry (FOTO)

Západoslovenská hokejbalová liga má za sebou šesť kôl. Hokejbalisti Slovana mali počas nich jeden odložený zápas a jedno voľné kolo, na konte tak majú odohrané štyri zápasy. V nich však nenašli ani raz premožiteľa a v tabuľke sú bez straty bodu na treťom mieste.

V uplynulom zápase privítali na ihrisku Five Points Ball Hockey Arena súpera z Gajar.  Po vyrovnanom priebehu sa „belasí“ výraznejšie presadili až v záverečnej tretine, keď svojho súpera začali prehrávať vo všetkých činnostiach. Napokon z toho bolo zaslúžené víťazstvo 4:1. O týždeň nastúpi HBT na ihrisku v Devínskej Novej Vsi proti miestnemu tímu Flyers.

6. kolo ZHbL:

HBT Slovan Bratislava – Gajary Flames 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) 
Góly: 12. Nemec (Goldschmidt, Štefaňák), 22. Štefaňák (Vrablec), 39. Divald (Štefaňák), 44. Stopiak – 8. Hasák
Rozhodovali: Kanich – Katona, vylúčení: 4:3, presilovky: 1:1, oslabenia: 1:0.

zostava Slovana: Molitoris – Stopiak, Gorek, Goldschmidt, Jančovič, Furek, Piroška, Kmeťo, Bekeš, Nemec, Sýkora, Hudák, Kastl, Post, Fojt, Vrablec, Lovaš, Divald, Štefaňák, Habšuda.

Ján Rzavský, hrajúci tréner: „Úvod zápasu nás nezastihol v najlepšej forme, boli sme zaspatí, neboli sme v tempe, všade sme boli o krok pomalší. Mali sme síce optickú prevahu, no súper nás do vyložených šancí nepustil. Naopak, mohli sme niekoľkokrát inkasovať, keď po zbytočných chybách a nedôraze išiel súper hádam trikrát sám na bránu. Opäť nás podržal skvelý Molitoris v bráne. Zápas sme dostali pod kontrolu až v tretej tretine kedy sme hru zredukovali dve obrany a tri útoky. V ďalšom priebehu sezóny musíme byť koncetrovaní po celý zápas a hrať naplno celých 45 minút, lebo prídu ešte ťažšie zápasy, tažší súperi a naša úvodná lahkovážnosť nás bude stáť body.“

Výsledky predchádzajúcich zápasov v sezóne:
HKL-M Indians – HBT Slovan Bratislava 2:3
HBT Slovan Bratislava – Apollo Ružinov 5:2
Empíria Petržalka – HBT Slovan Bratislava 2:3

[Best_Wordpress_Gallery id=“100″ gal_title=“Slovan-Gajary17″]

 

Pridaj komentár