V nevľúdnom počasí víťazstvo rozdielom triedy

HBT Slovan Bratislava – Roconaba Zohor 5:0 (3:0,1:0,1:0)

Góly: 3. Guba, 9. Divald (Post), 12. Guba (Lovaš), 26. Post (Lovaš, Krajmer), 44. Post (Krajmer, Cvengroš)

Slovan: Harant – Furek, Hromek -Stopiak, Čerňanský – Zelenák, Guba, Lovaš – Divald, Bouhaddane, Kopecký – Krajmer, Post, Cvengroš – Habšuda.

V sedemnástom kole privítali hokejbalisti Slovana v nevľúdnom počasí zohorskú Roconabu. Na jej ihrisku na jeseň vysoko zvíťazili a podobný scenár chceli belasí naplniť aj tentokrát. Začali výborne, už v tretej minúte otvoril skóre Guba. Šesť minút po ňom sa presadil Divald a strelec úvodného gólu sa radoval aj v dvanástej minúte. V ďalšom priebehu stretnutia domáci pohodlne kontrolovali priebeh zápasu, veľa šancí zostalo nevyužitých. Zlý terén bohužiaľ priniesol aj nepríjemné zranenie útočníka Zelenáka, ktorý po zásahu loptičkou do oka putoval do nemocnice. Päťgólovému rozdielu triedy dal potom punc dvoma gólmi Post. Slovan si tak pripísal do tabuľky ďalšie dôležité víťazstvo. V jeho drese sa po prvýkrát objavila nová akvizícia s marockými koreňmi Amine Bouhaddane, ktorého HBT získal na hosťovanie z DNV Flyers. V posilňovaní kádra pred play-off chce manažment klubu pokračovať aj v najbližších dňoch.

Hlasy po zápase 

Michal Drobný, tréner HBT: „Na základe počasia, aké dnes prevládalo počas zápasu som rád, že chlapci rozhodli zápas v prvej tretine a následne kontrolovali priebeh až do konca. Pripísali sme si povinné tri body. Teší ma nula mladého Haranta. Pevne verím, že mu dodá sebavedomie aj do ďalších zápasov.“

Pridaj komentár