Danilo Rakočević : Pred tretím finálovým zápasom je všetko otvorené

BK Slovan B má za sebou prvé dva zápasy vo finálovej série prvej ligy žien a junioriek. V prvom prehral o 23 bodov 67:44, v druhom zápase sa mu podarilo vyhrať o osem bodov 71:63. Pred tretím stretnutím, ktoré odohrajú belasé doma v Dome športu je všetko otvorené. Matematika ide v tomto prípade bokom, Slovan, ak chce získať titul musí oba domáce duely vyhrať. Tretí zápas je na programe v sobotu o 15.00, štvrtý finálový duel v nedeľu o 11.00. Tréner Slovana, Danilo Rakočević pre SlovanPositive povedal :

„Prvý finálový zápas bol našim najhorším v sezóne. Neviem si vysvetliť, čo sa stalo. Mali sme zlý deň, chýbala nám potrebná energia. V útoku sme robili veľa chýb. Úvod druhé zápasu nám vyšiel, vyhrali sme sme prvú štvrtinu 32:16. Za polčas sme dali 44 bodov, čo bolo ako po prvom zápase v sobotu. Celý čas sme vyhrávali, aby sme nakoniec zápas o osem bodov vyhrali. Mrzí nás, že sa nám nepodarilo premeniť viacero dobrých šancí, mohli sme zvíťaziť s vyšším rozdielom. V nedeľu sme ukázali, že vieme hrať basketbal. Moje hráčky ukázali charakter, nemali sme veľa času na oddych. Počas týždňa sme potrénovali a verím, že sme dobre pripravení na sobotu a nedeľu, kde chceme vyhrať obidve stretnutia.“