Druhá prehra Slovana B v sezóne

OFK Dunajská Lužná – ŠK Slovan Bratislava B  4:2 (1:0)

Góly: 42. Nosko, 61. Hrnčár (pen.), 64. Stankovič, 90. Hronec – 59.a 71. Matejka

Žlté karty: Stankovič, Pipíška – Matejka, Hubert, Ďuriš

Dunajská Lužná: Močko – Hrnčár, Horňák, Luhový (87. Bielik),  Pipíška – Kecskéš (79. Chovanko), Nosko, Fieber, Stankovič – Bališ (53. Kadera), Hronec

ŠK Slovan Bratislava B: Valašík – Čikoš, Sokol (86. Nagy), Majerčák, Molnár – Lády, Malý (73. Šefčík), Gašparovič, Miklós (64. Hubert) – Ďuriš, Matejka

Rozhodovali Omar Al Ali – Jasem Al-Ali, Qais Mohamed Antali

ŠK Slovan B sa v druhom zápase predstavil u nováčika z Dunajskej Lužnej. Na striedačke domácich figuroval aj bývalý hráč Slovana Maroš Puchner. Zápas sa mal pôvodne hrať v nedeľu, na žiadosť Slovana sa stretnutie uskutočnilo v sobotu. Domácich do vedenia v závere prvého polčasu dostal kapitán tímu Nosko. Belasým si podarilo po hodine hry vyrovnať. Z vyrovnania sa však netešili dlho, na 2:1 pre OFK upravil z pokutového kopu Hrnčár. O tri minúty odskočili domáci Slovanu na dvojgólvý rozdiel, keď sa presadil Stankovič. Matejkovi sa podarilo znížiť na 2:3. vyrovnať sa mladým Slovanistom už nepodarilo. Konečné slovo mal Hronec, ktorý v 90. minútu uzavrel skóre zápasu na 4:2. Slovan tak na svoje prvé víťazstvo v sezónu musí zabojovať v nedeľu 16.8.o 10.30 proti Banskej Bystrici.