HBT na Stümpel Cupe neuspel (FOTO)

Hokejbalisti HBT Slovan Bratislava sa po prvýkrát od skončenia sezóny predstavil v ostrom zápase. Konkrétne sa tak stalo na turnaji Stümpel Cup v Nitre, kde sa konal už jubilejný dvadsiaty ročník. Turnaj, ktorý nesie meno bývalého slovenského reprezentanta v ľadovom hokeji, majstra sveta z Göteborgu z roku 2002 a dnes prezidenta Slovenskej hokejbalovej únie a ktorý na ňom pravidelne hráva, bol opäť rozdelený do dvoch hracích dní. Slovanisti mali v skupine Dubnicu, ktorej káder tvorili prevažne hokejisti Dukly Trenčín a HBC  Denver.
V prvom zápase bola Dubnica nad sily belasých, v druhom sa však pod výkon HBT postarala vlastná nedôslednosť. Po vedení 2:0 dostali Slovanisti v jednom striedaní tri góly a sami sa tak pripravili o postup do ďalších bojov.
V tíme Jozefa Stümpela bolo množstvo známych tvárí, okrem iného Žigmund Pálffy, Rostislav Olesz, Roman Tománek, či čerstvá posila belasých Ivan Švarný.
František Sebestyén, brankár HBT: „Na turnaj sme sa išli zabaviť, čo si sa aj podarilo a turnaj splnil svoj účel. Nečakali sme žiadne dobré výsledky po dvoch mesiacoch voľna, ani sme neboli kompletní, takže k výkonom hráčov sa nechcem vyjadrovať. Len ma mrzí neúčasť, respektíve nezáujem niektorých hráčov, keďže turnaj má dosť vysokú úroveň, nakoľko na ňom hrá veľa hráčov hokejbalovej, ale aj hokejovej reprezentácie a veľa iných kvalitných hráčov. Dúfam, že budúci rok sa zúčastnime tohto turnaja a tak isto sa minimálne zabavíme, ako tento rok.“
Výsledky Slovana na Stümpel Cupe 2015:
Dubnica Brazzers – HBT Slovan Bratislava 6:1
Góly: Satina 2, Hlinka, Koyš, Klíma, Valjent – Gorek
HBC Denver – HBT Slovan Bratislava 6:3 
Góly: Štefanka 2, Roško, Kupec, Horváth E., Jacko – Runák, Lovaš, Nemec

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails“ theme_id=“1″ gallery_id=“175″ sort_by=“order“ order_by=“asc“ show_search_box=“0″ search_box_width=“180″ image_column_number=“5″ images_per_page=“30″ image_title=“none“ image_enable_page=“1″ thumb_width=“180″ thumb_height=“90″ gallery_name=“HBT_SC2015″ thumb_click_action=“undefined“ thumb_link_target=“undefined“ popup_fullscreen=“0″ popup_autoplay=“0″ popup_width=“800″ popup_height=“500″ popup_effect=“fade“ popup_interval=“5″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“70″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_info=“1″ popup_info_always_show=“0″ popup_enable_rate=“0″ popup_enable_comment=“1″ popup_hit_counter=“0″ popup_enable_facebook=“1″ popup_enable_twitter=“1″ popup_enable_google=“1″ popup_enable_pinterest=“0″ popup_enable_tumblr=“0″ watermark_type=“none“ watermark_link=“http://web-dorado.com“]

Pridaj komentár