HC SLOVAN Bratislava spúšťa predaj sezónnych vstupeniek 2023/24

HC SLOVAN Bratislava spúšťa predaj sezónnych vstupeniek 2023/24. Permanentky si môžu od štvrtka 6. júla kupovať doterajší verní permanentkári, ako aj noví záujemcovia. Informuje oficialny web klubu.

Držitelia predkupného práva, t.j. permanentkári z vlaňajšej sezóny, dostanú mailom, ktorý uviedli pri nákupe poslednej svojej permanentky, promo kód.

Tento promo kód vložia na podstránke klubového webu vstupenky.hcslovan.sk do príslušného riadku. Odomkne sa im prístup ku konkrétnym miestam, ktoré ako držitelia predkupného práva užívali počas vlaňajšej sezóny 2022/23, a umožní nákup permanentiek „HC SLOVAN Extraliga 2023/24“ na tieto miesta za zvýhodnené ceny oproti cenám pre nových permanentkárov. V prípade záujmu si zároveň môžu dokúpiť +2 ďalšie miesta za cenu predkupného práva.

Samotný predaj online začne vo štvrtok 6. júla ráno. Infromácia pre fanúšikov

Po ukončení nákupu a realizovaní platby im príde mailová správa s prílohou, v ktorej bude permanentkový voucher vo formáte PDF a tiež ako súbor pre uloženie v Apple Wallet. Tento voucher obsahuje QR kód, ktorý je platný ako vstup na všetky domáce zápasy počas celej sezóny 2023/24. V podstate slúži ako digitálna permanentka. Ak však niekto preferuje klasickú plastovú permanentkovú kartu s klubovým dizajnom, voucher si môže vytlačiť a zameniť za kartu aj s darčekovým klubovým balíčkom po 31. júli 2023.

Nákup nových permanentiek online by sa mal dať vybaviť za pár desiatok sekúnd z pohodlia domova, na počítači alebo dokonca mobile či tablete. Pre tých, ktorí s online formou nákupov nemajú skúsenosti alebo potrebujú riešiť zložitejšie situácie, ako samotnú obnovu permanentkových miest, bude od pondelka 10. júla zriadené dočasné predajné miesto a helpdesk v priestoroch oficiálneho fanshopu HC SLOVAN na ul. Odbojárov 9 (prízemie Zimného štadióna Ondreja Nepelu), na ktorom bude možné osobne vybaviť zložitejšie dotazy, napr. zámenu miest, kúpu rodinnej permanentky, ap.

Za rovnakým účelom je možné tiež kontaktovať informačnú linku: +421 948 96 06 96.

Na uplatnenie predkupného práva bude dostatočne dlhý čas, presne do piatku 28. júla t.r. Po tomto dátume budú všetky neobnovené permanentkové miesta uvoľnené do voľného predaja.

V rovnakom čase si budú svoju permanentku môcť zaobstarať aj noví záujemcovia. Predaj permanentiek potrvá až do začiatku extraligy, teda približne do polovice septembra t.r. Prirodzene, noví permanentkári si môžu teraz vyberať iba z ponuky miest, ktoré nie sú zaťažené predkupným právom z vlaňajšej sezóny.

Slovanu sa vlaňajšia sezóna nevydarila. O to viac si fanúšikovia belasých s orlom na hrudi môžu byť istí, že vynovené mužstvo na čele s kapitánom Sersenom, brankárom Coreauom, olympijským medailistom Takáčom, či posilami zo zámoria O’Brienom, Brownom, či Findlayom urobí všetko pre to, aby prinavrátilo jubilejný desiaty majstrovský titul naspäť do Bratislavy.

Kým sa tak stane, čaká na Slovan riadna porcia zápasov a Vy môžete byť pritom. Permanentka „HC SLOVAN Extraliga 2023/24“ je jediným možným spôsobom, vďaka ktorému môžete mať garantované svoje miesto v najkrajšej hokejovej aréne na Slovensku po celú sezónu, vrátane atraktívneho vyvrcholenia v podobe play off zápasov.

V cene permanentky sú zahrnuté:

•    všetky domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava v základnej časti TIPOS extraligy 2023/24 (25),
•    všetky domáce zápasy HC SLOVAN Bratislava v play off 2023/24 (2 až 12),
•    všetky domáce prípravné zápasy hrané v Aréne Ondreja Nepelu (3),
•    všetky domáce zápasy B tímu Modré krídla Slovan v sezóne 2023/24 (min. 23)
•    predkupné právo na +4 zápasové vstupenky na vybrané domáce zápasy play off,
•    predkupné právo na permanentku na svoje miesto aj v ďalšej sezóne za cenu min. o 15% nižšiu, ako bude cena pre nového permanentkára,
•    elektronický newsletter iSlovan do mailovej schránky pred a po každom extraligovom zápase,
•    narodeninové želanie alebo iný špeciálny odkaz na videokocke počas domáceho zápasu s 50%-nou zľavou oproti bežnej cene,
•    nákup klubových suvenírov v oficiálnom fanshope a eshope HC SLOVAN za zvýhodnené ceny,
•    ušetrenie peňazí v porovnaní s nákupom zápasových vstupeniek až o 34% (pozn.: porovnanie platí pre sektor Premium)

Pozrite si tiež najčastejšie kladené otázky a odpovede na ne v súvislosti s predajom permanentiek.

Tu nájdete kompletný prehľad cien permanentiek a zápasových vstupeniek HC SLOVAN v sezóne 2023/24.

Pridaj komentár