HC Slovan na Wingas cupe s treťou prehrou

Viťaz Podoľsk -HC Slovan Bratislava 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)

Góly a asistencie: 6. Denezhkin (Yatsenko, Lukin), 29. Kopeikin (Rissanen), 39. Afinogenov (Voroshilo), 58. Nikulin (Rogovoj, Jepišin)  –  23. Smoleňák (Ramstedt, Buchtele), 30. Skalický (Kozák, Mikúš)

Viťaz Podoľsk:Birjukov – Jepišin, Katičev, Mozík, Burström, Golovkov, Gimajev, Lukin, Pautov – Kuľagin, Mankinen, Denežkin – Kopejkin, Rissanen, Nikulin – Semin, Jacenko, Švets, Rogovoj – Afinogenov, Vorošilo, Makejev

HC Slovan Bratislava:Janus (Štěpánek) – Švarný, Ebert, Kašpar, Viedenský, Řepík – Voráček, Taimi, Smoleňák, Ramstedt, Buchtele – Kozák, Bačík, Skalický, Mikúš, Hrnka – Černý, Boldižár, Hlinka, Sádecký, Liška
V záverečnom vystúpení na Wingas cupe nastúpil Slovan proti Podoľsku. Ten sa ujal vedenia v šiestej minúte. Smoleňák v úvode druhej časti vyrovnať. Vyrovnaný stav netrval dlho, Kopeinkin poslal svoj tím do vedenia, na čo odpovedal gólom na 2:2 Skalický. Gólom do šatne sa Podoľsk ujal vedenie, keď sa predsadil veterán Afinogenov. Slovan mohol vyrovnať v presilovke desať minút pred koncom. Skalický neuspel, hoci mali belasí viacero šancí na vyrovnanie, v závere udreli hostia. Na konečných 4:2 uzavrel