HC Slovan pozýva na letný Hockey camp

Na prelome júla a augusta budú môcť deti vo veku 6 – 13 rokov zdokonaľovať svoje hokejové zručnosti v rámci medzinárodného hokejového kempu HC SLOVAN Hockey Camp.

Úspešný doplnkový projekt k regulárnemu tréningovému procesu mladých hráčov v strednej Európe nadviaže na predchádzajúce tri ročníky. V lete 2015 sme pre hokejistov a brankárov pripravili dva turnusy plné intenzívnych hokejových tréningov pod dohľadom špičkových domácich a zahraničných odborníkov.

Bohatý program bude prebiehať tak ako v minulých rokoch v špičkových podmienkach SLOVNAFT Areny, ktorá zabezpečí účastníkom kempu maximálny komfort a priestor pre tréningy na ľade, na suchu, v modernom Slovan Hockey Centre na jedinečných trenažéroch, potrebnú regeneráciu ako aj efektívnu teoretickú analýzu herných situácií a individuálnych činností hráča. Účastníci kempu sa popri športovej stránke zdokonalia aj v hokejovej angličtine, ktorá má praktický prínos a význam už pre túto vekovú kategóriu.

HC SLOVAN Hockey Camp odštartuje toto leto prvým turnusom 27. júla 2015, kedy okrem hráčov budú môcť zdokonaľovať svoje zručnosti aj brankári. Pre tých budú pripravené okrem iného aj samostatné tréningové jednotky so špeciálnymi cvičeniami pod dohľadom brankárskych trénerov. Druhý turnus pokračuje od 3. augusta 2015.

Termíny turnusov HC SLOVAN Hockey Camp:
#1 27.07. – 01.08. 2015 (hráčsky + brankársky turnus)
#2 03.08. – 08.08. 2015 (hráčsky turnus)

Posuňte počas leta svojho malého hokejistu v športe, ktorý miluje, o kus dopredu a prihláste ho už dnes na prestížny medzinárodný hokejový kemp HC SLOVAN Hockey Camp! Prihlasovací formulár nájdete tu.

Pridaj komentár