Hokejbal: V dohrávke vysoká výhra Slovana

Citrusia Bratislava – HBT Slovan Bratislava 1:20 (0:9;0:6;1:5) 

Góly: 40. Veselý – 5. Kopecký (Rzavský), 5. Divald (Guba,Rzavský), 7. Štefaňák (Rzavský), 10. Post (Habšuda), 10. Kopecký (Štefaňák), 11. Rzavský (Štefaňák, Kopecký), 13. Štefaňák (Rzavský, Kopecký), 15.Rzavský (Štefaňák, Hromek), 15. Kopecký (Štefaňák), 17. Divald (Guba), 18. Rzavský (Štefaňák), 20. Lovaš (Guba,Furek), 23. Post(Habšuda), 23. Stopiak (Guba), 27. Štefaňák (Rzavský), 31. Rzavský (Štefaňák), 32. Furek(Divald, Lovaš), 32. Post (Cvengroš, Habšuda), 35. Lovaš (Guba), 45. Divald (Furek, Kopecký)

Slovan: Sebestyén (22. Harant) – Furek, Maňko, Stopiak, Hromek – Kopecký, Rzavský, Štefaňák, Divald, Guba, Lovaš, Habšuda, Cvengroš, Post.

Hlasy po zápase:

Michal Drobný, tréner HBT: „Po zápasoch, ktoré nám nevyšli vôbec podľa našich predstáv nám tato dohrávka prišla vhod . K zápasu sme pristúpili s jasným cieľom rozhodnúť čím skôr, čo sa nám aj podarilo. Hráči si schuti zakombinovali a zastrieľali. Od ideálu je to ešte ďaleko ale dúfam, že hráči si napravili chuť a bude sa to len zlepšovať. Tak ako sme sa sami do hernej krízy dostali, tak sa aj sami musíme z nej dostať . Liga ma rýchly spád, takže nemáme veľa času, ale dúfam, že už v nabližšom zápase nadviažeme na hru z úvodu ligy.“

Pridaj komentár