Kalendár KHL je známy, Slovan začne aj ukončí základnú časť vonku

Kalendár 11. sezóny KHL je na svete, Slovan začne súťaž na výjazde, po ktorom 9. septembra v domácom prostredí privíta Lokomotiv Jaroslavl. Rozpis zápasov v súčinnosti s rozhodnutím rady KHL prichystal pre bratislavský klub niekoľko už avizovaných zmien, ktoré sa dotknú aj domácich zápasov.

Slovan začne zostra na klzisku dvojnásobného víťaza KHL Metallurgu Magnitogorsk, následne pokračuje v tripe v Čeljabinsku a Jekaterinburgu.

Prvý domáci zápas odohrajú zverenci Vladimíra Orságha 9. septembra proti Lokomotivu Jaroslavľ, domáca séria bude pokračovať proti Severstaľu Čerepovec a Dynamu Moskva.

Celkovo Slovan vycestuje na desať tripov, z toho štvorzápasové budú štyri. Základnú časť ukončíme na jednom z nich postupne na ľade CSKA, Rigy, Helsínk a Soči (22. február). Práve duel v Rige plánujú Rižania odohrať ako Winter Classic.

Domáce zápasy v dňoch 26. a 28. októbra proti CSKA resp. SKA Petrohrad odohrá Slovan vo Viedni.

Fanúšikov už tradične čakajú „vianočné zápasy“, ťahákom bude 23.12. zápas proti Metallurgu Magnitogorsk, či zápas na Štefana proti Nižnemu Novgorodu. Medzi sviatkami bude Slovan ešte hostiť aj Nižnekamsk a Jokerit Helsinki.  Posledný domáci zápas základnej časti je naplánovaný na 13. februára, súperom je Dynamo Minsk.

HC Slovan odohrá v riadnej časti 62 zápasov, s každým raz doma raz vonku, s výnimkou mužstiev CSKA Moskva, Jokerit Helsinki,  Viťaz Podolsk, Dinamo Riga, Dinamo Minsk, HC Soči a Lokomotiv Jaroslavľ, s ktorými sa stretne po dvakrát doma aj vonku.

KOMPLETNÝ ROZPIS ZÁPASOV HC SLOVAN

 

 

 

Pridaj komentár