Kam smerovali kroky bývalých legionárov Slovana?

V ostatných sezónach prišlo do Bratislavy viacero zahraničných hráčov. Po skončení ročníku 2015/2016 viacerí bratislavský Slovan opustili, niektorí v klube skončili v januári 2017. Pravidelne nastupujú Crnkic, Simovič, Podaný, Hrubeš a Scott. Ostatní zasahujú do hry z lavičky.

Marko Milinkovič bol kapitánom mužstva, od leta pôsobí v tureckom klube Gencerbiligi. Ten sa nachádza na siedmej pozícii.

Slobodan Simovič si nové pôsobisko našiel v Izraeli, kde oblieka dres Hapoel Kfar Saba, ktorý po základnej časti skončil na 12.mieste. Aktuálne hrá v skupine o udržanie sa v lige.

Jakub Podaný sa vrátil do Prahy, tentokrát nie do Sparty, odkiaľ do Slovana prišiel, ale do Dukly Praha. Tá sa nachádza v strede ligovej tabuľky.

Claude Dielna Slovan opustil v lete, od februára hosťuje v Diname Bukurešť, kam ho poslal Sheffield Wednesday. Dinamo po základnej časti obsadilo piatu priečku, aktuálne bojuje v nadstavbe o titul.

Lester Peltier – skončil pôsobenie v Slovane vo februári 2016, ten po odchode zo Slovana stihol vystriedať päť klubov. (Irtysh Pavlodar, Verienslos, Příbram, Patro Eisden,  aktuálne je členom Alashkjert)

Moise Adilehou si to nasmeroval do Grécka, jeho novým klubom je AOK Kerkyra, aktuálne desiaty celok.

Karel Hrubeš sa vrátil po polročnom hosťovaní do Slávie, odkiaľ sa presunul do Viktórie Žižkov

Nermin Crnkić sa podobne ako Podaný vrátil domov, hráva za FK Sarajevo, ktoré po základnej časti obsadilo tretiu priečku, aktuálne bojuje v nadstavbe o titul.

Granwald Scott sa v januári vrátil domov, oblieka dres Bidvest Wits FC, ktorému patrí tretia priečka v miestnej lige.

Vasilios Pliatsikas hráva v gréckom Panioniose, ktorému aktuálne patrí 5.miesto.

Lorenzo Burnet hosťuje v Nijmegene, ktorý je namočený v boji o záchranu.

Nikodimos Papavasiliou je momentálne bez trénerskej príslušnosti.

Pridaj komentár