Metallurg Novokuzneck – HC SLOVAN Bratislava 2:3pp (2:0, 0:0, 0:2 – 0:1)

Góly: Surový (Ölvecký), Nagy (Ölvecký), Bartovič (Mojžíš)

zdroj
Prinášame Vám hlasy trénera a strelcov dvoch gólov zo prípravného zápasu proti Metallurgu Novokuzneck.
Rostislav Čada:
Zápas môžem hodnotiť iba pozitívne.  Myslím, že sme vďaka pracovitosti, trpezlivosti a dobrému hernému prejavu sme zápas zaslúžene otočili a dnes zvíťazili. Nečakanej úlohy sa veľmi dobre zhostil gólman Denis Godla,  v bráne pôsobil isto, podal veľmi dobrý výkon. Hrali sme veľmi dobre presilovky, chýbal v nich už iba vstrelený gól, ktorému viackrát zabránil  taktiež výborne chytajúci brankár Novokuznecka.  Budeme v nich musieť ešte viac strieľať a byť agresivnejší.

Ladislav Nagy: Na začiatku zápasu sme mali trošku ťažké nohy, stáli sme. Metallurg dobre forčekoval a dostával sa do šancí.  S pribúdajúcim časom sme sa zlepšovali a myslim, že zaslúžene vyhrali.  Pri mojom góle spravil súper chybu, dvaja hráči sa zrazili, išiel som jeden na jedného. Obranca stratil rovnováhu, najskôr som chcel vystreliť skôr, napokon som videl, že brankár vybehol – puk  som ešte potiahol a zakončil do odkrytej brány.

Milan Bartovič: Zápas bol veľmi dobrý, sám som nečakal také tempo – sme predsa stále v príprave a plnej záťaži. Hralo sa však v plnom nasadení, v zápase bolo veľa presiloviek, oslaboviek, hra sa musela páčiť aj divákom. V kabíne sme si hovorili, že aj za stavu 0:2 musíme stále hrať a bojovať až do konca. Vyplatilo sa to, nakoniec sme vyhrali. Je vidieť, že tím chce byť túto sezónu uspešný a rýchlo zabudnúť na minulý ročník. Chceme, aby všetko šlapalo na 100%, preto musíme makať už na začiatku prípravy.

 

zdroj. hcslovan.sk

Pridaj komentár