Po jasnom víťazstve posun na druhé miesto tabuľky + FOTO

MJM SACC Petržalka- HBT Slovan Bratislava 0:11 (0:3,0:4,0:4)

Góly: Velčicky (Stopiak, Lovaš), Manko (Kovalík), Stopiak (Furek), Post (Štefaňák), Velčický (Lovaš), Müller (Štefaňák), Furek, Kovalík (Rzavský, Divald), Post (Müller), Matejík (Divald), Melichar (Štefaňák, Velčický)

V predposlednom kole pred zimnou prestávkou zohrali hokejbalisti Slovana zápas na pôde outsidera MJM Petržalka. Zápas bol jasne v réžii belasých a po dobrom výkone v ňom dominovali rozdielom dvoch tried. Po prvom vzájomnom zápase v druhom kole je teda zrejmé, že nováčik je pre HBT obľúbeným súperom. Z oboch zápasov hovorí za všetko skóre 24:0. Po tomto víťazstve sa belasí posunuli už na druhú priečku v tabuľke.

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails“ theme_id=“1″ gallery_id=“97″ sort_by=“order“ order_by=“asc“ show_search_box=“0″ search_box_width=“180″ image_column_number=“5″ images_per_page=“30″ image_title=“none“ image_enable_page=“1″ thumb_width=“180″ thumb_height=“90″ gallery_name=“hbt petrzalka“ thumb_click_action=“undefined“ thumb_link_target=“undefined“ popup_fullscreen=“0″ popup_autoplay=“0″ popup_width=“800″ popup_height=“500″ popup_effect=“fade“ popup_interval=“5″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“70″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_info=“1″ popup_info_always_show=“0″ popup_enable_rate=“0″ popup_enable_comment=“1″ popup_hit_counter=“0″ popup_enable_facebook=“1″ popup_enable_twitter=“1″ popup_enable_google=“1″ popup_enable_pinterest=“0″ popup_enable_tumblr=“0″ watermark_type=“none“ watermark_link=“http://web-dorado.com“]

Pridaj komentár