Povinné víťazstvo Slovana vo Vinici

ŠK Vinica – ŠK Slovan Bratislava 0:8  (0:6)

Góly: 3. Matejka, 11. Peltier (pen.), 25. Oršula, 28. Gašparovič, 30. Matejka, 32. Peltier, 61. Petreje, 76. Laczkó

Žlté karty: Hudák, Oršula, Petreje

Červená karta: Geregai

ŠK Vinica: Geregai – Berki, Régi, Boros, Drienovský – Antal (70. Kiss), Zachar, Rácz, Tóth (10. Doboš) – Súth (79. Halász) – Zalaegerszegi.

ŠK Slovan Bratislava:Krnáč – Hubert, Hudák, Laczkó, Záhumenský – Peltier (46. Lády), Savičevič (54. Sabo), Štefánik, Gašparovič – Matejka, Oršula (52. Petreje)

Rozhodovali: Očenáš – Chládek, Jánošík.

Diváci: 2200

Podobne ako v druhom kole s TJ Varín, aj proti ŠK Vinica hral Slovan od úvodu zápasu v početnej výhode. Domáci brankár Geregai dostal za faul v 7. minúte červenú kartu. Už predtým otvoril skóre Matejka, aby nariadený pokutový kop premenil Peltier. Medzi 25. a 32. minútou prišla kanonáda Slovana, pridal štyri góly, čím stanovil na polčasových 6:0 vo svoj prospech.

Slovan pokračoval aktívne aj v druhom polčase, s cieľom pridať ďalšie góly. Po hodine hry zvýšil na 7:0 striedajúci Petreje. Domáci sa snažili skorigovať výsledok, ich akcie často končili nepresnou prihrávkou. Štvrťhodinu pre koncom sa presadil ďalší striedajúci hráči. Záhumenského center usmernil do siete Laczkó, ktorý pečatil víťazstvo Slovana.