Predaj vstupeniek na play-off spustený, prednosť dostanú najskôr držitelia permanantiek

Po troch sezónach si hokejisti HC SLOVAN Bratislava zahrajú play-off druhej najprestížnej súťaže na Starom kontinente a vy môžete byť pri tom! V sieti Ticketportal začne už zajtra (t.j. v stredu 10. februára) predpredaj vstupeniek na prestížne duely proti suverénnemu víťazovi celej základnej časti CSKA Moskva.

Už v priebehu utorka a stredy rozpošle ticketingový partner klubu, spoločnosť Ticketportal prostredníctvom emailov rezervačné kódy všetkým držiteľom sezónnych vstupeniek z ročníka 2015/16. Na každý zápas a pre každé sedadlo obdržia samostatný email. Tie zaručujú permanentkárom predkupné právo na svoje miesta za zvýhodnené ceny oproti základným cenám do pondelka 15. februára 22. Hodiny. V prípade, že ich nevyužijú pôjdu sedadlá tohto typu do voľného predaja.

Voľný predaj pre všetkých fanúšikov odštartuje v stredu 10. februára (čas bude upresnený) na webe a predajných miestach spoločnosti Ticketportal od € 36 v závislosti od jednotlivých sektorov. Každý klient si môže zakúpiť maximálne štyri vstupenky.

Deti narodené 1.8.2009 a neskôr (t.j. mladšie) vstup zdarma v sprievode dospelej osoby bez nároku na vlastné sedadlo. Na playoff KHL sa nebudú vzťahovať žiadne zľavy zo základnej časti.

Pridaj komentár