ŠK Slovan Bratislava:  – FC Nitra 1:1  (1:0)

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Čikoš, Sekulić, Božikov, Chouchoumis – Hološko, Droppa, Rabiu (85. Savičevič), Oršula (78.Kubík) – Holman, Mareš.

FC Nitra:Hroššo – Kuník, Križan, Niba, Chovanec – Kóňa, Šimončič, Charizopulos (67. Fábry) –  Balaj (86. Abrahám), Valenta (73. Machovec), Steinhübel.

Rozhodca: Sedlák – Weiss, Žákech

Diváci: 723

Zápas druhého so štvrtým sa začal opatrne. Už vo ôsmej minúte si na Sekuličovu prihrávku počkal Hološko, ktorý otvoril skóre. Slovan mal častejšie loptu na svojich kopačkách, do gólových príležitostí sa však nedostával. Nitra prvýkrát vystrelila na Greifa v 33.minúte, Kuník strieľal vysoko nad. Po Čikošovom centri nebezpečne hlavičkoval Holman.

V druhom polčase sa Nitrania pokúčioi o pressing, Slovan ich úmysel dokázal eliminovať. Belasí postupne prebrali iniciatívu, po Sekuličovej aktivite Holman nedokázal ohroziť brankára hostí. V 87. minúte sa podaril hosťom ojedinelý útok, aby Kóňa vyrovnal. Slovan už nedokázal pridať druhý gól, belasí tak s Nitrou remizovali 1:1.