1. FC Tatran Prešov – ŠK Slovan juniori 2:0 (2:0)

Góly: 29. Macko, 41. Jacko (pen.)

Žlté karty:  Jacko – Kurčík,  Gonzales, Molnár,  Lády

1. FC Tatran Prešov: Talian – Bujňák, Petko, Jacko P. , Macko (46.Jacko), Dzurík, Katona, Keresteš, Hadžić (81. Tubonemi), Hruška (75. Micherda), Bartek

ŠK Slovan Bratislava B: Greif – Lády, Adilehou, Laczkó, Kurčík, Kopičár, Sabo, Gonzales (76. Miklós), Malý, Petreje (73 Tichý), Andrejko (65.Molnár)

V druhom zápase nadstavby sa Slovan predstavil v Prešov, kde po prehre s 2:0 ťahal za kratší koniec. Po dlhšom čase proti sebe nastúpili títo súperi, ktorí v minulosti v najvyššej súťaži v podobe  A mužstiev proti sebe pravidelne nastupovali. Trénerom Tatranu je známy bývalý reprezentant Slovenska a hráč Slovana Stanislav Varga. Jeho mužstvo rozhodlo o svojom triumfu už v prvom polčase, keď po polhodine hry otvoril skóre Macko, aby v závere prvého polčasu pridal druhý gól z pokutového kopu Patrik Jacko. Aktuálne Prešovu patrí prvá priečka. Juniorov v najbližšom kole čaká súboj s VSS Košice, ktorý odohrajú v nedeľu 17.4. o 10.30 v Prievoze.