Preview: HC Slovan Bratislava – Spartak Moskva

25. júla  o 18:00 sa prvýkrát pred novou sezónou predstavia hokejisti Slovana Bratislava vlastným fanúšikom proti divíznemu rivalovi Bobrovovej divízie Spartaku Moskva v prípravnom zápase. Oba tímy ako dvojičky na seba v ostrých zápasoch KHL  narazia po dva razy doma aj vonku. Vstupenky sú k dispozícii v sieti Ticketportal.

 

HC SLOVAN– Domácim nevyšiel úvodný prípravný dvojzápas na ľade Pardubíc, keď ťahali za kratší koniec po výsledkoch 1:2sn, resp. 2:5, no dá sa očakávať, že tréner Říha postaví silnejšiu zostavu. Počítať by mohol už s Kašparom, Řepíkom, Smoleňákom, v bráne by sa mohol prvýkrát objaviť Štepánek. Zranenie určite nedovolí štart obrancovi Meszárošovi.

 

SPARTAK MOSKVA – sa do Bratislavy presúva z tréningového centra v Bruck an Leitha, kde mali svoj kemp na týždeň rozložený aj hokejisti  Slovana. Pre Spartak pôjde o vôbec prvý zápas pred sezónou. V jeho kádri nastali priemerné zmeny, za zmienku stoja odchody Gilroya, Stapletona,  Dyblenka či Berdnikova, naopak vedenie Spartaka pritiahlo do tímu výborného brankára Makarova z Kunlunu, útočníkov Maxwella či Chistova, v obrane doplnili káder napríklad o Ville Lajunena, Kulika či Pepelyayeva. Okrem nich môžu spoliehať na čoraz viac hviezdnejšiu dvojicu Řádil – Stoa.

Pridaj komentár