Preview: Lyngby BK – ŠK Slovan Bratislava

ŠK Slovan čakáodveta proti Lyngby BK. Výkop je v metropole Dánska naplánovaný vo štvrtok na 17.00. Prvý zápas dopadol lepšie pre Lyngby, ktoré si z Bratislavy odnieslo jednogólové víťazstvo 1:0. Zápas vysiela RTVS Dvojka

Lyngby BK

Náš súper počas víkendu odštartoval prvým kolom nový ročník domácej ligy. V domácom prostredí si poradil so Silkeborgom 2:1. Celý zápas odohral Nigérijec Ojo, ktorý pre zranenie nedohral duel v Bratislave. Toto stretnutie sledovalo 1387 divákov.

ŠK Slovan

Slovan má v odvete o čo hrať. Jednogólové manko sa dá rýchlym gólom do siete súpera zmazať, stretnutie naberie nový rozmer. Belasí počas víkendu odohrali v omladenom zložení prípravný zápas s Dunajskou Lužnou. P0 výsledku 0:0 si obaja súperi body podelili. Belasých môže mrzieť zranenie Samuela Šefčíka. Ako sme vás už informovali, o Seydoubu Soumaha mali záujem viaceré mužstva. Medzi najvážnejšich patril Partizán Belehrad. Obe strany sa dohodli na prestup guinejského reprezentanta, ktorý Slovan opúšťa.  „S výškou transferovej sumy za Seydoubu Soumaha sme veľmi spokojní. Myslím si, že tento prestup prišiel v správnom čase a v budúcnosti sa nášmu klubu zúročí. Soumah mal za sebou vydarenú sezónu, dal celkom 25 gólov a jeho cena na trhu prudko vzrástla. V dohode s Partizanom sú zakotvené bonusy a taktiež to, že v prípade jeho ďalšieho predaja získame určité percentá z transferovej sumy,“ vyhlásil  pre oficiálne klub belasých viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml. V klube naopak rátajú s Robom Vittekom, s ktorým sa manažment klubu dohodol na novej ročnej zmluve.

Pridaj komentár