Preview: ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín

Slovnaft cup pokračuje svojimi štvrťfinálovými zápasmi. V utorok Poprad dokázal vyhrať v Dunajskej Strede, postúpil do semifinále. O jediný gól sa v úvode zápasu postaral bývalý reprezentant Slovenska i hráč Slovana Stanislav Šesták. V stredu sú na programe ďalšie tri stretnutia. O 14.30 sa Žilina predstaví v Skalici, o 15.00 Michalovce v Liptovskom Hrádku. O 18.00 hostí Slovan Trenčín.

ŠK Slovan

Slovanu sa v lige darí. V troch zápasoch získal plný počet bodov. Po krátkom čase si opäť na Pasienkoch zmeria sily s AS Trenčín. O postupujúcom do semifinále rozhodne jediný zápas. Pohár býva špecifický, rozhodujú v ňom maličkosti.  V prípade nerozhodného výsledku okamžite nasleduje rozstrel zo značky pokutového kopu. Slovan môže počítať aj s dvojicou Soumah a De Marco. Tí sa vykartovali v ostatnom zápase s Michalovcami, chýbať budú v ligovom stretnutú v Senici.

Cesta do štvrťfinále

Vranove nad Topľou – ŠK Slovan  0:0  (2:3 p.k.)

Oravské Veselé – ŠK Slovan 1:6

Slovenské Ďarmoty – ŠK Slovan 0:3

Veľké Ludince  – ŠK Slovan 0:1

DSC_5994

AS Trenčín

Trenčín ako obhajca trofeje vie, že cesta do pohárovej Európy v jeho prípade s veľkou pravdepodobnosťou vedie cez víťazstvo v pohári. V lige sa mu podarilo vyhrať v Poprade nad Prešovom. Prerušili tak nepriaznivú šesťzápasovú šnúru bez výhry.

Cesta do štvrťfinále

AS Trenčín –  Plevník – Drienové 9:0

AS Trenčín – Púchov 3:0

As Trenčín  – Veľký Meder 1:0

AS Trenčín – Ružomberk 0:0: (5:3 p.k)

Stretnutie ako hlavý rozhodca povedie Mário Vlk na čiarach mu budú pomáhať Vorel a Lieskovský.

 

 

Pridaj komentár