Proti Metallurg Magnitogorsk vo vianočných dresoch

HC Slovan odohrá v nedeľu 23.12. 2018 o 17:00 duel proti Mettalurgu Magnitorgosk vo vianočných dresoch. Už tradične pripravil HC SLOVAN Bratislava k vianočnému zápasu vo svojej domovskej aréne niekoľko aktivít, ktoré dotvoria atmosféru najkrajších sviatkov v roku.

Zverenci hlavného trénera HC SLOVAN Vladimíra Országha nastúpia na zápas v špeciálnej sade vianočných dresov. Tie vyšli z dielne grafického dizajnéra klubu Juraja Šišku.

„Dres sa počas jedného zápasu vracia k červenej farbe. Tá nie je pre náš klub nová, Slovan v nej nastupoval viacero sezón v 70 – 80. rokoch minulého storočia. Červenú sme zvolili tiež ako tradičnú farbu Vianoc. Pokiaľ ide o ďalšie dekorácie, dres nesie tradičné logo Vianoce na Slovane, ktore štylisticky pracuje s trojfarebným vianočným stromčekom. V okolí rukávov je ozdobený snehovými vločkami. Výnimočne je na drese použitý diagonálny retro názov Slovan, ktorý je z času na čas obľúbený aj u svetoznámych klubov, ako nám ukazujú príklady z NHL. Ani takéto použitie názvu pre nás nie je z historického hľadiska novinkou,“ povedal pre oficiálny klubový web  marketingový riaditeľ HC SLOVAN Milan Vajda. 

Všetky hrané dresy zo zápasu proti Metallurgu Magnitogorsk pôjdu do dražby pre fanúšikov a zberateľov, prebiehať bude v prvej polovici januára 2019. Jej výťažok poputuje na občianskym združenia na pomoc deťom s onkologickými ochoreniami a zlepšenie tréningových podmienok pre našu mládež.

Diváci by mali na svojich miestach zotrvať aj po skončení duelu. Bez ohľadu na výsledok  odznie v hale typická vianočnú pieseň Tichá noc. Na ľade nebude opäť chýbať ani kompletný káder HC SLOVAN Bratislava, mnohí aj so svojimi rodinnými príslušníkmi. Vstupenky na tento zápas si môžete kúpiť tu

Pridaj komentár