Remíza s Podbrezovou

FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava 1:1 (0:1)

Góly:  62. Bernadina – 10. Rundič

Žlté karty: Bernadina, Baéz, Kuciak – Droppa, Mareš, Schet

Červená karta:  Sedlák

FK Železiarne Podbrezová:Kuciak – Viazanko, Krivák, Djordjevič, Turňa – Baéz, Sedláček – Jedinák (80. Kostelný), Leško (90+6. Káčerík), Bernadina – Mikuš (90+4. Kopičár).

ŠK Slovan: Greif – Chouchoumis, Božikov, Rundič, Sekulić – Droppa (80. Schet) – Holman, Savičevič – Čavrić, Mareš (66. Oršula), Hološko (74. Vittek).

Rozhodovali: Ochotnický – Bobko, Kováč

Diváci: 965

Belasí začali náporom, Hološko v šanci ešte neuspel, ale z následného rohu presne hlavičkoval Rundič. Po Božikovovej chybe, zbrklo strieľal Mikuš. Už o minútu v dobrej príležitosti minul Mareš. V polovici polčasu musel hlavný rozhodca krotiť Baeza s Marešom. Český útočník koncom prvého polčasu nevyužil Holmanovu prihrávku, keď Kuciak včasným vybehnutí zastavil jeho strelu.

V druhom polčase sa hral aktívny futbal. Slovan mal viac z hry, po strete Savičeviča s Djordovičom sa pokutový kop nepískal. Po hodine hry hlavičku Kriváka Greif vyrazil na roh, aby po opakovanom rohu vyrovnal. V 73. minúte bol vylúčený Sedlák, ktorý nebezpečne fauloval Čavriča. Slovanu sa napriek snahe presilovku nepodarilo využiť. V nadstavenom čase neuspel Čavrič.

Pridaj komentár