Ruské peniaze pre Slovan? Kiežby ste mali pravdu, rezignovane hlási Krajči

Okolo ďalšieho pôsobenia Slovana v KHL na pár dní utíchli všetky šumy. Podľa informácie, ktorá sa k nám dostala, to bolo zrejme iba povestné ticho pred búrkou. Podľa nej totiž vedenie a vplyvní muži okolo KHL jednali o záchrane Slovana v nadnárodnej súťaži. Konkrétne sa malo jednať vo veci sponzorstva a podmienok, za akých by boli Rusi ochotní spolufinancovať klub z Bratislavy. Keďže bez vetra sa ani lístok nepohne, my sme sa po tejto stope vydali a oslovili generálneho manažéra Maroša Krajčiho. Ten však napriek zbožnému želaniu všetkých fanúšikov Slovana našu informáciu nepotvrdil. Naopak, z jeho úst sme si museli vypočuť krutú pravdu.

„Keby na tom bolo aspoň jedno percento pravdy, bol by som jeden z najšťastnejších ľudí na svete. Ale musím byť úprimný. Nikto nám nevolal. Posledné správy hovoria o tom, že sa znižujú rozpočty a všetky náklady. Rusko je momentálne na tom naozaj biedne. Všetko sa nastavuje tak, že ruské peniaze pôjdu iba pre ruské kluby. Opakujem, keby bolo na vašej informácii len zrnko pravdy, som najšťastnejší na svete. Jedine, že máte viac informácií ako ja a to sa mi nechce veriť, lebo nejakým kanálom by sa to ku mne dostalo. Naozaj s nami nikto nerokuje a ani nevidím nejaké oteplenie v tomto smere. Skôr naopak. Zo dňa na deň sa pre nás KHL uzatvára viac a viac,“ reagoval Krajči, ktorý vzal zrejme týmito slovami nadobro všetkú nádej belasým fanúšikom. „Pochopte, že hlavným sponzorom ligy bol Gazprom a my robíme reverz plynu na Ukrajinu. Gazprom prichádza o miliardy a vníma to ako slovenský problém. Slováci otvorili rúru na Ukrajinu, čiže my sme pre nich nepriatelia, oni to nechcú pochopiť. Takže ani len náznakom nemôžem vašu informáciu podporiť, ale kiežby ste mali pravdu,“ rezignovane uzavrel Maroš Krajči.

Oficiálny koniec je teda opäť o malý kúsok reálnejší. Po všetkých týchto informáciách je jasné, že by sa musel stať už len zázrak, aby Slovan pokračoval v KHL aj o rok…

2 thoughts on “Ruské peniaze pre Slovan? Kiežby ste mali pravdu, rezignovane hlási Krajči

  • 7. marca 2015 at 22:48
    Permalink

    Nuž, som zvedavý kde napokon zakotvíme. A nech je to čím skôr oficiálne a môžme skladať káder. Ak to nebude KHL, čo asi už naozaj nebude tak prakticky nemáme ani jedného zazmluvneného hráča.
    Vyskladať nový káder, nového trénera, ktorý si opäť bude musieť zvyknúť, že veľmi si hráčov pre krátkosť času vyberať nebude, vyzerá byť náročná úloha. O stabilizácií kádra nehovoriac, to bude trvať aj vyše sezóny.

Pridaj komentár