Druhý zápas Slovana so Žilinou poznamenala nervozita, belasí majú dva mečbaly (FOTO)

Góly a asistencie: 5. Mlynčár (Danišovský), 28. Brodek (Pavlas), 46.Brodek (Halama, Tibenský), 57. Tibenský (Brodek) – 29. Kvocera (Paleček, Schroner),  35. Schroner (Paleček, Janák)

Rozhodovali:  Baluška – Kacej, Výleta. Vylúčenia: 6:5, navyše Vidovič /Slovan/10 min za napadnutie hlavy a krku. Presilovky: 2:1, Oslabenia: 0:0. Diváci: 128

Slovan: Pavlas (Kožiak) – Bednarič, Bílik, Brodek, Danišovský, Ficel, Galis, Gula, Halama, Krajč, Kundrát, Kuzmín, Mihňák, Mlynčár, Šimonič, Škoda, Takáč, Tibenský, Uličný, Valjent, Vidovič. Tréneri: Miroslav Mosnár, Jozef Pethö.

Po prvom zápase, v ktorom diváci videli 11 gólov, bol ten druhý oveľa vyrovnanejší. Slovan začal výborne. Už v piatej minúte prekonal Škorvánka v bránke hostí Mlynčár a keď v 28. minúte pridal druhý gól z presilovky Brodek, zdalo sa, že je „vymaľované“. Už o minútu však znížil Kvocera a o šesť minút vyrovnali hostia v presilovke. Do tretej tretiny ale Slovan vstúpil opäť aktívne, začal viac korčuľovať a v 46. minúte opäť kapitán Brodek využil skrumáž pred bránkou, počkal si na puk a zavesil ho pod brvno – 3:2. Na ihrisku sa potom začalo iskriť, výsledkom celej nervozity bola pästná výmena medzi Holešinským a Bednaričom. Bolo to jediné víťazstvo Žiliny v tomto dvojzápase. Poistku totiž onedlho pridal kanonier Tibenský a uzavrel stav stretnutia na 4:2. Do Žiliny tak Slovan pocestuje s náskokom 2:0 a má tým pádom dva mečbaly.

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails“ theme_id=“1″ gallery_id=“134″ sort_by=“order“ order_by=“asc“ show_search_box=“0″ search_box_width=“180″ image_column_number=“5″ images_per_page=“30″ image_title=“none“ image_enable_page=“1″ thumb_width=“180″ thumb_height=“90″ gallery_name=“Slovan_Zilina2″ thumb_click_action=“undefined“ thumb_link_target=“undefined“ popup_fullscreen=“0″ popup_autoplay=“0″ popup_width=“800″ popup_height=“500″ popup_effect=“fade“ popup_interval=“5″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“70″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_info=“1″ popup_info_always_show=“0″ popup_enable_rate=“0″ popup_enable_comment=“1″ popup_hit_counter=“0″ popup_enable_facebook=“1″ popup_enable_twitter=“1″ popup_enable_google=“1″ popup_enable_pinterest=“0″ popup_enable_tumblr=“0″ watermark_type=“none“ watermark_link=“http://web-dorado.com“]

Pridaj komentár