MFK Ružomberok – ŠK Slovan Bratislava 3:2 (2:0)
Góly: 42. a 56. J. Mareš, 30. J. Maslo – 82. Priskin, 90. De Kamps

ŽK: 57. Gál-Andrezly, 90.+ Macík – 16. Saláta, 29. Ligeon, 45.+ Burnet
rozhodovali: Chmura – Brendza, Ádám
2869 divákov

Ružomberok: Macík – P. Maslo, J. Maslo, D. Kružliak, Kupec – Martin Nagy, Chrien – E. Daniel (88. Faško), Sapara (70. Ďubek), Gál-Andrezly – J. Mareš (76. Lačný)
Slovan Bratislava: J. Mucha – Ligeon (60. J. Kotula), Saláta, Sekulič, Burnet (67. Laczkó) – V. Savičevič, De Kamps – Schet (60. F. Oršula), Soumah, F. Kubík – Priskin

Futbalisti Ružomberka zvíťazili v sobotňajšom stretnutí 5. kola najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy doma nad Slovanom Bratislava tesne 3:2. Zverenci trénera Norberta Hrnčára pred 2869 divákmi viedli ani nie po hodine hry už 3:0 po dvoch góloch českého útočníka Jakuba Mareša a otváracom zásahu stopéra Jána Masla z priameho kopu.Za Slovan znížil desať minút pred koncom maďarský legionár Tamás Priskin, v poslednej minúte stretnutia upravil ešte na 2:3 Holanďan Joeri de Kamps exportnou strelou z diaľky. Slovanu patrí po tomto zápase s deviatimi bodmi piate miesto v tabuľke.
O týždeň privítajú belasí na svojom ihrisku v šlágri kola Žilinu.