Ševela do Slovana nepríde, ďalšou voľbou Vukomanović?

Dobré skúsenosti so srbskými hráčmi vedú Slovan k rokovaniam s tamojšími odborníkmi, ktorí boli oslovení, aby prevzali kormidlo po cyperčanovi Papvasiliovi. Aspoň tak to tvrdí zahraničný web mozzartsport. Ten okrem iného píše, že Ivan Vukomanović zaplní voľné miesto na lavičke.

Podľa spomínaného webu je dokonca Vukomanovićov príchod hotovou vecou a zostáva už podpísať zmluvu. Jeho oznámenie za šéfa lavičky by malo prísť každým dňom. Vukomanović je rodákom z Belehradu a svoju hráčsku kariéru spojil s Crvenou Zvezdou. Pôsobil aj v FC Köln, Dyname Moskva, či Lokerene. Vlani bol tento 39-ročný Srb hlavným trénerom belgického Standardu Liége.

Podľa mozzartsport.com navštívil pred dvoma týždňami Bratislavu Marko Nikolic, Slovan mu ponúkol lepšie finančné podmienky, aké mu dal Partizan Belehrad, avšak, 37-ročný odborník sa rozhodol ponuku s vďakou odmietnuť a prijal zmluvu s Partizanom. Ešte zaujímavejšie je, že Slovan potom kontaktoval telefonicky Ivana Tomica, ale na konkrétne rokovania s ním neprišlo. Okrem iného aj kvôli tomu, že bývalý tréner čierno-bielych je v súčasnej dobe na dovolenke a chcel si dopriať prestávku.

Príchod Martina Ševelu je pre tento čas zrejme vychladnutou stopu. Podľa nášho dobrého zdroja z prostredia trenčianskeho klubu stroskotali rokovania medzi Slovanom a Trenčínom na výške odstupného. AS si bratislavského rodáka cenil na približne pol milióna eur.

Uvidíme teda, či Slovan povedie nový tréner už v najbližšom kole.

Pridaj komentár