Známi bradáči Ľudovít a Róbert natáčali reklamu pre KHL aj vďaka Slovan Positive

V KHL známi verní fanúšikovia Slovana Ľudovít a Róbert Bartošovci majú za sebou zaujímavú skúsenosť z natáčania, ktoré sa konalo 30.7. v Moskve. Išlo o  trojdňové nakrúcanie reklamného šotu na podporu KHL za pomoci ďalšieho strategického partnera pre nadnárodnú ligu Mastercard.

„Nakrúcanie bolo náročné, trvalo celý deň. Išlo o reklamu pre KHL a Mastercard, ktorí boli sponzormi tohto natáčania. My sme reprezentovali hľadisko, dali nás do stredu. Najprv nám nastriekali brady v troch vzoroch, ozrejmil účel cesty Ľudovíť a pokračoval:„Samotný klient si následne vybral ten najlepší model. Natreli nám aj tváre, boli sme ako indiáni,“ smial sa Róbert. „Napokon zvíťazil variant s číslami 85, ktoré sme mali na bradách. Hráči počas natáčania dokázali hrať vkuse sedem hodín na ihrisku, už sme boli aj hladní, celý deň sme nemohli jesť, aby sme si nepokazili brady. Tešili sme sa na palacinky“, dodáva Ľudovít. „Nevedeli sme ale, že palacinky budú mäsové (úsmev). Celkovo to hodnotíme ako výbornú skúsenosť okorenenú zážitkami, či už z cestovania ako aj samotného nakrúcania. Za ten čas sme tam nachodili viac ako 40 km. Mali sme to dosť ďaleko na Červené námestie z hotelu, cesta nám trvala viac ako hodinu. Navyše koncom júla bolo v Moskve teplo. Aj sme sa pýtali, či budeme potrebovať nastriekať si brady vo farbách Slovana. Povedali nám, že ide o kampaň, a tá v Rusku podlieha prísnym pravidlám“, uviedli  spoločne. „Preto znak Slovana napokon nebolo možné medializovať. Reklamné videa sa budú distribuovať do všetkých  krajín, kde sa hrá KHL, teda po novom aj do Číny. Do éteru by sa mala dostať po 10. auguste“, prezradil Róbert.  

13977934_2081915065367114_329204377_o

„Samotná cesta bola zaujímavá, museli sme prejsť viacerými dôkladnými kontrolami, vyzuť sa. Vybavovanie víz nebolo také ľahké ako sme si mysleli. Hoci všetko zabezpečovala agentúra, museli sme predkladať ich žiadosti. Samotné vybavenia trvá aj mesiac, my sme potrebovali víza do troch dní. Poplatok za expresné vybavenie činilo 230 EUR, opísali prípravu na cestu. „Všetko k našej spokojnosti stihli vyriešiť, keďže  Rusi mali cestu i samotný program dokonale pripravený. Vo štvrtok sme mali doklady a v piatok sme leteli.  Na letisku v Moskve sme boli prekvapení, že nebolo toľko policajtov. Čakali nás zástupcovia agentúry, ktorí nás zaviezli na hotel. Boli sme v spojení s hlavným organizátorom celej akcie Danielom Snegirevom, ktorý sa na nás za pomoci vašej redakcie nakontaktoval, uzavrel Róbert.“

 

Pridaj komentár