ŠK Slovan s viacerými novinkami

Úradujúci majster Slovenska sa po 72 dňoch opäť predstaví doma na Tehelnom poli. Belasí v sobotu vyzvú v súboji dvoch najlepších ofenzív v súťaži Trenčín a všetci na čele s hráčmi veria, že fanúšikovia zaplnia štadión v čo najväčšom počte.

Prilákať ich môžu aj nové aktivity a súťaže, kde je v hre aj jedna veľmi zaujímavá cena. Tesne pred stretnutím prebehne slávnostný ceremoniál odovzdania ceny Hráča mesiaca november/december, ktorú získal dnes už bývalý hráč Slovana Andraž Šporar. Andraž sa rozhodol, že svoju cenu a kopačky určené pre víťaza ankety, venuje fanúšikovi, ktorý zvíťazí v polčasovom vedomostnom kvíze. Do kvízu sa môžu zapojiť všetci návštevníci zápasu. Víťaz kvízu tak získa okrem 2 VIP vstupeniek aj túto jedinečnú cenu.

Slovan pred stretnutím zároveň slávnostne pogratuluje klubovej legende a vedúcemu mužstva Jánovi Švehlíkovi k nedávnemu krásnemu životnému jubileu v podobe 70. narodenín.

Na zápase s Trenčínom bude mať premiéru detský sektor (B101), kde Slovan na každý domáci zápas poskytne bezplatné vstupenky pre deti zo základných škôl a športových klubov. Základné školy a športové kluby si ešte môžu zarezervovať miesta mailom na deti@skslovan.com.

V spolupráci s Fortuna ligou sa cez prestávku uskutoční aj súťaž #20TISICOVKA, ktorá je pokračovaním 20-tisícového strelca a traja vyžrebovaní fanúšikovia budú môcť súťažiť o zaujímavé finančné ceny.

Klub zároveň pripravil novú aktivitu pre držiteľov permanentiek. Dvaja vyžrebovaní permanentkári si pred zápasom priamo z hracej plochy pozrú rozcvičku Slovana, podajú si ruky s hráčmi, prezrú si pripravenú kabínu a zápas budú sledovať z priestorov VIP Silver* spolu s legendami Slovana.

„V roku 2019 sme na Tehelnom poli spoločne prežili krásne okamihy. Veríme, že aj rok 2020 otvoríme podobne pozitívne a naši fanúšikovia opäť vytvoria hráčom výbornú atmosféru. Doma sa predstavíme po dlhých 72 dňoch a očakávame, že naši priaznivci už majú hlad po futbale a vo väčšom počte zaplnia tribúny štadióna. Fanúšikovia sa môžu tešiť na zaujímavé súťaže a sprievodné aktivity, premiéru bude mať aj detský sektor. Tešíme sa na všetkých, ktorí v sobotu prídu na Tehelné pole,“ povedal v tlačovej správe marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

„V sobotu to bude presne 72 dní, čo sme sa na Tehelnom poli nevideli. Celá kabína sa vás už nevie dočkať, takže sa vidíme v sobotu na zápase s Trenčínom. Veríme, že vás príde čo najviac a že spoločne dosiahneme priaznivý výsledok. Tešíme sa na vás,“ vyhlásil brankár Dominik Greif.

Vstupenky na zápas sú v predaji on-line prostredníctvom oficiálneho ticketingového partnera v deň zápasu od 12:30 na Tehelnom poli.

Pridaj komentár