Slovan prehral ďalší zápas, tentokrát nestačil na Trenčín

AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava 2:1 (0:0)

Góly: 75. Jairo, 80. Kessel – 56. Mészáros

AS Trenčín: Šemrinec – Čogley, Ramon, Rundič, Madu (Mondek) – Guba (Lawrence), Lobotka, Bero, Rabiu (Kleščík), Van Kessel – Jairo

ŠK Slovan Bratislava : Krnáč – Gorosito, Niňaj, Saláta, Čikoš – Kubík (Mészáros), Lásik (Soumah), Peltier (Milinkovič), Štefánik, Simovič – Zreľák

Rozhodovali:  Sedlák – Hancko, Hrčka

Žlté karty: Bero – Niňaj, Simonič,Soumah

Červená karta: Bero po druhej žltej

Diváci: 2831

Slovan nastúpil opäť bez chorého Dobrotku, kapitánom belasých bol Saláta. Prvých desať minút patrilo domácim, ktorí viackrát ohrozili Krnáčovu bránu. V 14. minúte mohol Lobotkovu chybu potrestať Zreľák, ale domáceho brankára neprekonal. Belasí neprišli do Trenčína iba brániť, pokúšali sa atakovať rozohrávku súpera štvoricou hráčov. V 25.minúte prišli o zraneného Kubíka, ktorého nahradil Mészáros. Pod hradom Matúša Čáka sa hral vyrovnaný zápas, domáci kopali v prvom polčase viac rohov ako Slovan, ale tie neboli nebezpečné. Diváci gól v prom polčase nevideli.

V 50. minúte Kessel ohrozil Krnáčovu bránu, ale gólu sa diváci  dočkali v 56. minúte. Slovan poslal do vedenia po kombinácii so Zreľákom striedajúci Mészáros. Domáci znervózneli dôsledkom čoho boli viaceré nepresnosti na ich strane. Trenčín v 65. minúte oslabil Bero, ktorého poslal rozhodca Sedlák po druhej žltej karte po sprchy. Slovan však presilovku nevyužil, naopak pätnásť minút pred koncom inkasoval gól z kopačky Jaira. Najprv, ale v šanci nepochodil Zreľák, platilo staré známe: nedáš-dostaneš. O päť minút na to, pridali domáci druhý gól v oslabení. Hoci Slovan vrhol všetky sily do útoku, vyrovnať sa mu nepodarilo. Po prehre 2:1 sa lúči s Slovnaft cupom.