Slovan rieši krízu v kádri dvomi posilami

Tak ako tréner Miloš Říha povedal na poslednej tlačovke po domácom zápase s Togliatti, Slovan sa obzerá po trojici hráčov, ktorí by mali posilniť mužstvo. Zranených hráčov pribúda, k Viedenskému či Šťastnému sa najnovšie pridal aj Skalický.  

Prvou lastovičkou by mal byť Igor Musatov. Útočník, ktorý hral naposledy za Viťaz Podoľsk, nazbieral v poslednom pôsobisku v 42 zápasoch 4 góly a 3 asistencie. Juniorský vicemajster sveta sa ale „preslávil“ v Omsku, keď strávil cez víkend celú noc v bare, ale pri odchode odmietol zaplatiť účet. Keď ho vedúci podniku a ochranka vyzvali k uhradeniu 1700 rubľov, vyvolal Musatov bitku.

Za Avangard odohral 19 zápasov s bilanciou tri góly a päť prihrávok. Predtým hral v KHL tiež za Ufu, Atlant Mytišči, Spartak Moskva a Nižnekamsk.

tomas-kopecky

Druhou posilou je nám dobre známy Tomáš Kopecký. Kopecký nedávno rozviazal kontrakt s českým Třincom a na pár zápasov posilnil Duklu Trenčín. Skúsený útočník sa s bratislavským klubom dohodol na mesačnom kontrakte do decembrovej reprezentačnej prestávky a svoj debut by mal absolvovať v domácom zápase 15. novembra proti Jokeritu Helsinki.

Pridaj komentár