ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina 0:1 (0:0)

Žlté karty: Sekulič, Priskin – Šejdajev

Návšteva: 1489 divákov

Slovan: Greif – Sekulič, Saláta, Rundič, Kubík (83. Ligeon) – Savičevič, de Kamps (79. Kóňa) – de Sa (61. Oršula), Priskin – Soumah – Damnjanovič

Žilina: Volešák – Mabouka, Vavro, Králik, Holúbek – Diaz – Špalek, Klec, Škvarka, Hlohovský (90. Jánošík) – Šejdajev (90. Mráz)

V šlágri kola privítal druhý Slovan vedúcu Žilinu. Medzi oboma súpermi bol desaťbodový rozdiel.Slovanu pre zranenia chýbali Čavrič, Schet či De Marco. Na hrote sa predstavil Damnjanović. Prvú veľkú šancu si vypracovala Žilina, Grief  podržal. Vzápätí zasiahol aj proti Šejdajevovi. Slovan prvýkrát ohrozil Volešáka po polhodine, Kubík tesne minul.Prvý polčas gól nepriniesol, v jeho závere Greife  zabránil Vavrovi v skórovaní, De Kamps na druhej strane hlavičkoval nad.

Po hodine hry mohol Slovan dostať do vedenia Priskin, jeho strelu z uhla Volešák kryl. Po protiútoku Slovana si dal takmer vlastný gól  Králik. Sedem minút pred koncom napriahol Škvarka, ktorý presnou strelou rozhodol o výhre svojho tímu. Žilina sa po výsledku 0:1 stala majstrom.