Spoločná autogramiáda belasých majstrov

V piatok 1.7. si na svoje príde každý fanúšik, či už hokejového alebo futbalového Slovana. Oba kluby sa v sezóne 2021/2022 stali majstrami. Po dohode oboch táborov sa zhodli na spoločnej akcií, na ktorej sa predstavia hráči z oboch klubov. Dejiskom spoločnej autogramiády s bohatým sprievodným programom bude tradičné miesto oboch klubov – nákupné centrum CENTRAL na Metodovej ulici v Bratislave. Spoločná autogramiáda sa uskutoční na prízemí v priestore pred veľkopredajňou potravín Billa. Informuje hcslovan.sk

Zatiaľ čo hráčov ŠK Slovan bude táto akcia zároveň spoločenskou a marketingovou generálkou pred úvodným domácim zápasom 1. predkola Ligy majstrov proti gruzínskemu šampiónovi FC Dinamo Batumi, hokejisti HC SLOVAN prídu na autogramiádu zo svojich dovoleniek tesne pred začiatkom úvodného cyklu spoločnej prípravy na ľade pred začiatkom novej sezóny. 

Na autogramiáde sa predstaví kompletný káder ŠK Slovan Bratislava, ktorý ochotne podpíše nové podpisové karty. HC SLOVAN Bratislava bude zastupovať 15 slovenských hráčov z kádra úradujúcich majstrov Slovenska 2021/22.

Samotná autogramiáda bude trvať cca 60 minút a začne sa predstavovaním jednotlivých hráčov o cca 18:10 h. Predstavovanie budú mať na starosti známe hlasy Tehelného poľa – za futbalistov Jakub Vrbinčík a za hokejistov Lukáš Turiak. Už od 15:00 h však bude prebiehať sprievodný program, ktorý spestrí a spríjemní čas čakania pre najvernejších fanúšikov a lovcov autogramov. Záujemcovia si budú môcť zahrať turnaj v hre FIFA 22, resp. vyzvať na samostatné nájazdy vybraného hráča HC SLOVAN v hre NHL 22. Vystúpia tiež ikonické Angels Cheerleaders, odchytiť si budete môcť maskota Harvyho alebo preveriť svoje slovanistické vedomosti v kvíze z histórie futbalového a hokejového Slovana. 

Nesporne veľkou atrakciou okrem podpis kariet bude možnosť odfotografovať sa s oboma vystavenými majstrovskými trofejami – futbalovou Esenciou hry a hokejovým Pohárom Vladimíra Dzurillu. Žiadnej z predchádzajúcich žijúcich generácií fanúšikov Slovana sa takáto šanca doteraz nenaskytla, až teraz na jar 2022.

Časový program spoločnej autogramiády:

15:00 prihlasovanie sa fanúšikov na turnaj v hre FIFA

15:30 začiatok FIFA turnaja fanúšikov

17:05 koniec FIFA turnaja fanúšikov

17:05 prvé vystúpenie Angels Cheerleaders

17:15 vedomostný kvíz fanúšikov

17:30 FIFA zápas fanúšikovia vs hráči

17:45 NHL zápas fanúšikovia vs hráči

18:00 druhé vystúpenie Angels Cheerleaders

18:05 začiatok autogramiády

Z dovoleniek špeciálne kvôli tejto akcii z majstrovskej súpisky HC SLOVAN Bratislava prídu: Michal Sersen, Marcel Haščák, Samuel Takáč, Milan Kytnár, Patrik Maier, Daniel Gachulinec, Tomáš Matoušek, Samuel Hlavaj, Michal Beňo, Andrej Golian, Adam Bezák, Alex Šotek, Adam Lukošík, Daniel Fominych a Boris Žabka.

Pridaj komentár