Tesná prehra Slovana B s Novým Mestom nad Váhom

Nové Mesto nad Váhom – ŠK Slovan Bratislava B 3:2 (2:1)

Góly: 43. L.Šebek, 45. Belic (pen.), 60. M.Šebek – 37. Oravec (pen.), 90. Čambal

Ćervená karta : Valašík

Nové Mesto nad Váhom: Belic – Šupák, Šupka (C), Kutaj, Lopušan, Straka, Urban, Bariš, Šebek L., Šebek M., Miklovič.

ŠK Slovan Bratislava B: Valašík – Čermák, Molnár, Gregora, Oravec (C), Čambal, Gašparovič, Cingel, Záhumenský, Miklós, Ďuriš.

Rozhodca: Vlčej – Perát, Jánošík

ŠK Slovan B má za sebou ďalší, výsledkovo nevydarený zápas. Po domácej prehre s Pohroním, nestačil na Nové Mesto nad Váhom, ktorému podľahol 2:3. V zápase videli domáci diváci dva pokutové kopy.  Na domácej strane premenil pokutový kop brankár Belic, za Slovan bol úspešný tradičný exekútor Marcel Oravec, ktorý poslal Slovan do vedenia. Domáci zápas do polčasu otočili. V závere polčasu dostal červenú kartu brankár Slovana Valašik. Belsí dohrávali zápas oslabení o jedného hráča. Slovan B sa najbližšie predstaví o týždeň v nedeľu 31.5. vonku proti Trnave .